• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vila Marija - utisci

Started by Bojan NS, 22 February, 2010, 21:06:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bojan NS


DarkoN

zar postoji bolja reklama od zadovoljnog gosta.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

yubilly

Ja sam kod Jagosha bio 2006, 2007, 2008 i stvarno sam bio prezadovoljan. Drago mije da jos uvijek vila radi i cim prije cu ponovo kod Jagosa!!!

milenaja

Moram da pohvalim Jagosa koji je jako dobar domacin i zaista smo se osecali divno kod njega u vili.

Sve preporuke za ovu vilu i za bilo koji apartman, ima ih 7. Obisli smo sve kako bismo eventualno sledeci put dosli sa vecim drustvom.
Kuca je na odlicnom mestu, ima mesta za parkin, bukvalno preko puta se skijama moze na stazu a isto tako i sa skijanja u kucu.

Na slikama se vidi kako izgleda i zaista je sve kako je opisano.

Jos jednom topla preporuka za Vilu Marija.

DelPotro


micky87

Interesuje koliko je Vila Marija udaljena npr. od Sport Granzova, posto mi je to orjentir, nemam toliko iskustva sa Satorom, Lijep pozdrav

doktor

Vila Marija se nalazi na pola puta izmedju Poljca i kafica Pegy ,tacnije 400-500m od Granzova,pre naselj Sator,silazna staza do zice vam je preko puta,odlazak i dolazak je na skijama,parking je obezbjedjen za goste i ne naplacuje se