• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VESTI SA KOPAONIKA :)

Started by Big_DANE, 23 February, 2010, 18:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE


Big_DANE


Big_DANE


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

u bogte svasta, sreca pa sam poceo pit mlijeko (zahvaljujem se breri i slovenki), ima kalcijuma i kosti su mi sad ko celik  :P

DarkoN

dobro je pa je sve zavrsilo samo na jednom lomu noge. jbg nesrece se desavaju svugdje u svijetu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

znaci pocelo je naplacivanje vazduha koji cemo disati dok smo u NP. divno, ocekujem da se i kolege sa jahorine prilagode jer su u tome uvijek azurni.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 22 September, 2010, 22:38:13
znaci pocelo je naplacivanje vazduha koji cemo disati dok smo u NP. divno, ocekujem da se i kolege sa jahorine prilagode jer su u tome uvijek azurni.

ONI SU HTELI JOS PROSLE GODINE DA NAPLACUJU ALI IM NIJE POSLO ZA RUKOM

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 22 September, 2010, 22:56:50
Quote from: DarkoN on 22 September, 2010, 22:38:13
znaci pocelo je naplacivanje vazduha koji cemo disati dok smo u NP. divno, ocekujem da se i kolege sa jahorine prilagode jer su u tome uvijek azurni.

ONI SU HTELI JOS PROSLE GODINE DA NAPLACUJU ALI IM NIJE POSLO ZA RUKOM
sa uvodjenjem novih stvari za naplatu ili poskupljenjem vec postojecih stvari nemaju nikakvih problema a kad bilo kojoj kategoriji treba dati popust, e to je vec problem. bar za ove na jahorini, za kopaonik nisam siguran ali djeluje kao ista stvar.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Znaci ja cu za koriscenja Fruskogorskog vazduha odvajati mesecno oko 50 eur??? tesko da cu nekom dati te pare. NE DAM!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


Big_DANE

ja znam kad se ide na Strazilovo da se placa taksa ako se ulazi kolima! Pesaka NE!!!

skiDeki

Naplacuje se samo za prvomajske praznike, tacnije za 1. maj
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

u principu sve cesto naplacuju ulazi u NP. Ali, sad dolazi ali:
Ljudi ne idu na KOP na izlete nego na skijanje da ostave lovu gore. Znaci isti onaj kretenizam koji smo skoro imali na Jahorini, zahvaljujuci onom nacelniku Savicu, nadam se uskoro bivesem  :bravo::(
U HR su napravili veliki biznis sa ulazima u NP, stim sto Plitvice posjeti godisnje 1 mio ljudi, od cega su 70-80% stranci. Eh, sada dolazi i drugo pitanje: u HR doazi puno turista, dok domaci mogu te preko organizacija, skola i sl dobiti znatno povoljniji pristup NP. Ako u SRB misle opet jadan domaci narod po nosu opaliti je stvarno bezobrazluk. Ako vec oce lovu da uzmu, nek naprave sadrzaju i tu naplacuju. Svako bi bio zadovoljniji nego kad mu uzmes na ulazu "tek tako" koju marku.

Ja sam definitivno prestao ici u CG kad su uveli onaj kretenski porez na okolis na ulazu. Mnogi ce tako razmisljati.

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 27 September, 2010, 15:36:32
u principu sve cesto naplacuju ulazi u NP. Ali, sad dolazi ali:
Ljudi ne idu na KOP na izlete nego na skijanje da ostave lovu gore. Znaci isti onaj kretenizam koji smo skoro imali na Jahorini, zahvaljujuci onom nacelniku Savicu, nadam se uskoro bivesem  :bravo::(
U HR su napravili veliki biznis sa ulazima u NP, stim sto Plitvice posjeti godisnje 1 mio ljudi, od cega su 70-80% stranci. Eh, sada dolazi i drugo pitanje: u HR doazi puno turista, dok domaci mogu te preko organizacija, skola i sl dobiti znatno povoljniji pristup NP. Ako u SRB misle opet jadan domaci narod po nosu opaliti je stvarno bezobrazluk. Ako vec oce lovu da uzmu, nek naprave sadrzaju i tu naplacuju. Svako bi bio zadovoljniji nego kad mu uzmes na ulazu "tek tako" koju marku.

Ja sam definitivno prestao ici u CG kad su uveli onaj kretenski porez na okolis na ulazu. Mnogi ce tako razmisljati.
sto se tice CG ja sam nasao caku uzmem onu nalepnicu od nekog ko je vec isao i ne dam im ni dinara devil:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...