• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VESTI SA KOPAONIKA :)

Started by Big_DANE, 23 February, 2010, 18:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 17 October, 2010, 18:04:24
sto se zice slobodnog vremena mi studenti nemamo problema sa tim, a posto pare nisu problem jer para nema onda skijanje ne dolazi u pitanje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Hehehehe ....to sam hteo da kazem...neg ajde Darko da mi neki FOND osnujemo...ovi nasi divni prijatelji sa foruma da na uplate koju paru!?! :P :P :P

DarkoN

evo nekih novi vjesti sa kopaonika
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/138133/Nikola+Avram%3A+Kopaonik+ove+zime+jeftiniji+za+35+odsto.html
stvarno mi nije jasno sta se desava gore. jedni pricaju o drasticnom poskupljenju, drugi o pojeftinjenju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Sad cu da zovem Skijalista za informaciju iz prve ruke!

Laus


Nichifor


minjon81

Zaharije, ja sam porasla na Kopu, imam vikendicu tamo, tata mi je odozgo i tamo sam cesto zimi...
Rekla sam ti sta mislim... Super je sa vestackim snegom, ostalo, preskupo, parada fenseraja, nema dobre enegrije i pogubio je dusu!!! Desice ti se da skijas celog dana da ni sa kim ne progovoris ni rec... To je sve ono sto smo moja ekipa i aj pronasli na Jahorini i sto ne idemo na Kop da skijamo iako nam je pod nosem... Na Kop vikendom ko koliko moze i hoce! Jos nesto, lep je kompleks staza, lepo su povezani ali imas jos jedan problem, na mnogim mestima imas varijante hodanja na skijama, pogotovu mi laksi!!!
Procitaj moje ranije postove!!! Inace je planina divna i ja je obozavam!
Ja sam i leti gore, pecurkarim, radim, vozim bajs..

Laus


Laus


Nichifor


Laus


Bojan NS


Nichifor


minjon81

Ili vodis ekipu za opijanje ili Rtanj!
Pogledaj Nebeske stolice, ja sam leti cesto kod njih i super im je smestaj a i klopa je ok!!!
A skijanje je sada fenomenalno na Kopu, u martu je bilo skoro 2m utabanog snega na crvenoj Duboki npr...
Nema vise kamenja po stazama!!! itd! Ti ipak dodji posto si jako zagrejan, pa ces znati na cemu si!!!
Pazi, neces sigurno spizdeti, bar ces fino skijati!!!

Ja bi trebalo ovih dana da idem da propratim neke radove na Suncanoj dolini pa cu vam pustiti neke fotkice!!!

minjon81

Da, a sto se tice fenseraja, nema toga na Jahi veruj mi, tu ti je cela nasa javna scena, politicari, pevaljke, sportisti, manekenke i ostali!!!

BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 25 October, 2010, 18:03:52
Ili vodis ekipu za opijanje ili Rtanj!
Pogledaj Nebeske stolice, ja sam leti cesto kod njih i super im je smestaj a i klopa je ok!!!
A skijanje je sada fenomenalno na Kopu, u martu je bilo skoro 2m utabanog snega na crvenoj Duboki npr...
Nema vise kamenja po stazama!!! itd! Ti ipak dodji posto si jako zagrejan, pa ces znati na cemu si!!!
Pazi, neces sigurno spizdeti, bar ces fino skijati!!!

Ja bi trebalo ovih dana da idem da propratim neke radove na Suncanoj dolini pa cu vam pustiti neke fotkice!!!

sad imamo informacije za kop iz prve ruke  :bravo::( :bravo::( :bravo::(