• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VESTI SA KOPAONIKA :)

Started by Big_DANE, 23 February, 2010, 18:39:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

snjezana


vip-jahorina


Nichifor


mijat


BOJAN-BG


mijat

tako je boki, treba malo i u¾ivati  ;D ali treba paziti na skije.

Nichifor


DarkoN

da ali ti je pruzen izbor da za svo vrijeme koje si na skijanju  ne moras ni jednom da ides istom stazom. sve je jasno, mozemo mi da volimo jahorinu, ali na jahorini itekako ima posla koji mora da se uradi. skijaliste ili ce se razvijati u svim segmentima ili ce propasti. tako da se mora krenuti sa ozbiljnim radom. odnos cijena-usluga je jasan, i svako ce da plati onoliko koliko moze.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


Big_DANE

Quote from: zaharije on 15 October, 2010, 11:31:05
ma ta prièa o nekoliko stotina kilometara staza stvarno ne pije vode. mada kaz uzme¹ sa markenti¹ke strane nije lo¹a stvar. dolomiti super ski, ne znam koliko kilometara staza i na koliko kvadratnih kilometara se prostiru, pa privuku ljude. a nema boga samo kronplatz da iskija¹ za 6-7 dana. mo¾da ako ne silazi¹ sa skija. al kako reèe bojan. a gdje je tu kafana, ovo-ono  ;)

Hehehehe...zato ostanes jedno 3 nedelje na dolomitima super ski !!!   (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (lift) (lift) (lift) (lift) (lift) (lift)

BOJAN-BG

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 16 October, 2010, 00:36:15
Quote from: zaharije on 15 October, 2010, 11:31:05
ma ta prièa o nekoliko stotina kilometara staza stvarno ne pije vode. mada kaz uzme¹ sa markenti¹ke strane nije lo¹a stvar. dolomiti super ski, ne znam koliko kilometara staza i na koliko kvadratnih kilometara se prostiru, pa privuku ljude. a nema boga samo kronplatz da iskija¹ za 6-7 dana. mo¾da ako ne silazi¹ sa skija. al kako reèe bojan. a gdje je tu kafana, ovo-ono  ;)

Hehehehe...zato ostanes jedno 3 nedelje na dolomitima super ski !!!   (happy) (happy) (happy) (happy) (happy) (lift) (lift) (lift) (lift) (lift) (lift)

dane ko je taj da ima tolko odmora i para

Big_DANE

ljudi koji ne rade i koji su puni para!! :)

BOJAN-BG

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 17 October, 2010, 02:43:48
ljudi koji ne rade i koji su puni para!! :)

e dane takvih nema na ovom forumu

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 17 October, 2010, 11:46:04
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 17 October, 2010, 02:43:48
ljudi koji ne rade i koji su puni para!! :)

e dane takvih nema na ovom forumu

Hehehe...i agreeeeee!!!!

DarkoN

sto se zice slobodnog vremena mi studenti nemamo problema sa tim, a posto pare nisu problem jer para nema onda skijanje ne dolazi u pitanje  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...