• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupovina snowboard opreme?

Started by AwAsH, 24 February, 2010, 20:34:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;((

prva pa muska nek je sa srecom, daboga mi se na ovom i zavrsilo

DarkoN

au, e bas si dobro zaorao. znam sta ti je kroz glavu proslo u tom trenutku. imao sam tu situaciju prosle godine. dabogda ti bila i prva i poslednja parnica.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Hehehehee...Hare care...vec si ga zaoro! :) :)  I ja sam onaj moj....3 duga su probala na fruskoj gori...i dobro zaorali...imam sad 3 parnice... za secanje! :)
NEk si ti nama ziv i zdrav....bice dascurina! :) :)

brera

Quote from: harison on 02 January, 2011, 15:31:29

;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;((

prva pa muska nek je sa srecom, daboga mi se na ovom i zavrsilo
Dobro si ga krstio. :'(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

nisam jos kupio onaj novi model elanovih skija za jahorinu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81


Nichifor

a joj al ga zapara. i mene zabolilo. a i vi na bordovima imate rubnike?  :P

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pa sta da ih nemamo cekali bi nas dole negdje kod Prace rasirenih ruku i zaustavljali nas ...ili bi poredali strunjace pa se zabijati u njih hahahhaa otisao vosak i prvi sloj glatke plastike sreca bilo je blizu kantne mogao sam izvaliti kantnu :P ali garancija je garancija lomi ga dok mozes  :bravo::(

goghie

I can go with the Flow...

boardherc

imam board sa step in vezovima i buce isto tako!! mjenjao bih oboje za buce noramalne strap  regge

grudva

@harison, kakva je marka ovaj nitro, buce, vezovi, board... skijam godinama, al sam totalni laik za board, prosle godine stao prvi put, spustio se i ove godine skije pod kljuc pa hocu da uzmem nesto, a da se ne zaj..bem :)

looka


mijat


looka