• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

ZOI '84: Nema novca za dovoðenje Hermanna Maiera u Sarajevo

Started by 01xxx01, 26 February, 2010, 12:44:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 26 February, 2010, 14:09:06
steta, mislim da je to jedna dobra ideja.

MA DJE DA GA DOVEDU SAD!!!  SLEDECE GODINE KAD SE SVE SREDI ( OSNEZI PRACA, NAPRAVE KUCICE ZA KORPE, POCISTE KAMENJA, ITD..) DA GA LEPO DOVEDU I JOS NEKE...DA SE ORGANIZUJE ZURKA...POPUSTI LUDILO...:) :)))))

01xxx01

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 26 February, 2010, 15:45:53
Quote from: DarkoN on 26 February, 2010, 14:09:06

MA DJE DA GA DOVEDU SAD!!!  SLEDECE GODINE KAD SE SVE SREDI ( OSNEZI PRACA, NAPRAVE KUCICE ZA KORPE, POCISTE KAMENJA, ITD..) DA GA LEPO DOVEDU I JOS NEKE...DA SE ORGANIZUJE ZURKA...POPUSTI LUDILO...:) :)))))

pa ja ako sam dobro skontala, Jahorina i nije u ovom planu - ovo je Bjelasnica.
e, a by the way - sto niko ne dovodi onda zene na Jahorinu?! eto ga, materijal za zurku next year!
VIPEEEEEEEEEEE, cujes li?
hug:(


DarkoN

dane trebao je da dodje na bjelasnicu. ako budu sve to radili tek sledece godine nece biti para. moje je misljenje da je to extra ideja i da je sledece godine treba realizovati.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Quote from: 01xxx01 on 26 February, 2010, 15:59:51
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 26 February, 2010, 15:45:53
Quote from: DarkoN on 26 February, 2010, 14:09:06

MA DJE DA GA DOVEDU SAD!!!  SLEDECE GODINE KAD SE SVE SREDI ( OSNEZI PRACA, NAPRAVE KUCICE ZA KORPE, POCISTE KAMENJA, ITD..) DA GA LEPO DOVEDU I JOS NEKE...DA SE ORGANIZUJE ZURKA...POPUSTI LUDILO...:) :)))))

pa ja ako sam dobro skontala, Jahorina i nije u ovom planu - ovo je Bjelasnica.
e, a by the way - sto niko ne dovodi onda zene na Jahorinu?! eto ga, materijal za zurku next year!
VIPEEEEEEEEEEE, cujes li?
hug:(
odlicna bi ideja bila da njegov dolazak organizuju skupa jahorina i bjelasnica. pa nek bude jedan dan manifestacija na bjelasnici drugi na jahorini i super ce da bude svima. sa podjelom troskova na pola organizacija bi bila puno laksa.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: DarkoN on 26 February, 2010, 16:06:05
Quote from: 01xxx01 on 26 February, 2010, 15:59:51
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 26 February, 2010, 15:45:53
Quote from: DarkoN on 26 February, 2010, 14:09:06
odlicna bi ideja bila da njegov dolazak organizuju skupa jahorina i bjelasnica. pa nek bude jedan dan manifestacija na bjelasnici drugi na jahorini i super ce da bude svima. sa podjelom troskova na pola organizacija bi bila puno laksa.

uuuuuuuuuuu, to bi bilo idealno!
ali kakve su realne sanse..........
ideea:(

zburkos

Bas mi je krivo sto se odustalo od ove realizacije.... Ubjedjen sam da bi to bile fenomenalna manifestacija......  ludzatobom:((
Brera legendo, imas extra ideju koje bi to druzenje bilo.....
Evo nek Vip razmislja o ovome za sljedecu sezonu a mi cemo mu pomoci...... ;D
Pozdrav forumasima.......

brera

Quote from: zburkos on 26 February, 2010, 17:44:39
Bas mi je krivo sto se odustalo od ove realizacije.... Ubjedjen sam da bi to bile fenomenalna manifestacija......  ludzatobom:((
Brera legendo, imas extra ideju koje bi to druzenje bilo.....
Evo nek Vip razmislja o ovome za sljedecu sezonu a mi cemo mu pomoci...... ;D
Pozdrav forumasima.......
Pogotovo svojim prisustvom. :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

ZOI 84 je za Bjelasnicu (i Igman i cijeli kanton Sarajevo)...

Ovo je dobra ideja. Ja cu inace tamo negdje poslije sezone sjesti na samo sa direktorom na radni sastanak i dogovaranje. Sve cemo zapisivati, sta kako i gdje. Ovdje smo nabacali dosta ideja, pa cu ja to s vremenom skrojiti i prenijeti mu.
Naravno, na nama je onda (pri tom mislim na nas forumase ::) ) da idemo i objavljujemo gdje god to stignemo: forumi, komentari, blogovi, FB, twitter, prijatelji koje imamo na TV, radijima i sl....
Ako uspijemo sami, bolje a ako ne onda treba gledati kako sa ZOI-em to odraditi.



zburkos

ma koji ba ZOI radimo bez njih....:)
Ubjedjen sam da se moze napravit extra projekat za sljedecu sezonu, a siguran sam iz tog razloga jer ima dosta intelegentnih i snalazljivih forumasa (pricam o onima koje sam ja upoznao), i koji bi zajednickim zalaganjem prije svega u zemljama odakle dolaze mogli da privuku veliki broj ljudi koji bi dosli na Jahorinu, a mi bi se potrudili  da realizujemo neke od ideja koje su recene ovde na forumu ili na festi 29. januara......