• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

I nakon dugih prica, svadja, prepirki i cestitki u birtiji kod Darkona, otisli smo u drugu kako smo i obecali otvaramo je pod imenom

LOLINA VINARIJA

gdje nas je LOLA docekala sa velikim asortimanom pica :D zato navalite....nadamo se da ce ova kafan privuci jos puno gostiju i snijega na nasu Jahorinu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ZIVJELI!!!




DarkoN

e hajde da i ja probam to cuveno vino. ko ce da naspe?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


mijat


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uuu ako je tako mijate ti si medju prvim zvanicama  (:smijeh: hahahahaha ali to ce bit tek kada brera izradi one pozivnice  devil:(  :bravo::( sto je obecao

brera


Big_DANE

CESTITAMOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lola

WWOOOOOOOOWWW EVO I JA DOBILA BIRTIJU,JA SE NADAM DA ÆU BITI DOBAR GAZDA I NORMALNO DA ÆE BITI DOBRI DERNECI U MOJOJ VINARIJI!!!!!!!!!!

EVO MALO DA SE POÈASTIMO,A OVE BAÈVE SU ZA SAMOPOSLU®IVANJE AKO ME TRENUTNO NEMA.... devil:( devil:(
DARKON NABAVIÆU JA I PIVE ISPOD PULTA ZA TEBE!!!!!! (:smijeh:

skiDeki

Lola cestitam na otvorenju kafane! hug:(

Ja cu se pridruziti Mijatu uz belo vino i sifon (naravno da znam sta je sifon (:smijeh:)

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu pa sto prije lola ne donese to, sad sam sit rucao sam...........ali ipak se moze zaliti :D imal neko vino blago kao alpsko mleko od 0,5%  devil:(

skiDeki

Ma Hare dosta vise tog mleka, narasce ti rogovi i poceces da muces (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 03 March, 2010, 19:16:38
Ma Hare dosta vise tog mleka, narasce ti rogovi i poceces da muces (:smijeh:
hahahahaaha (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
breta ce od mene da na pravi farmu :D

skiDeki

Farma ce se zvati HARE KRAVE MUZARE (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola