• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Dobro jutro , sad èe i Mijat valjda. Konobari i omladina spavaju, radili dugo u noè(konobari) pa èu sam skuvat kafu, naravno i za prijatelja. Uh, skoro zaboravih, gdje Lola dr¾i onu domaèu rakiju? Evo je.

mijat

tu sam brera, ne brini. ne bih poèinjao dan sa vinom mada ga obo¾avam veæ klasikom: kafa i rakija za dobro jutro

skiDeki

Dobro jutro ;) Mene ste opet zaboravili?? Nema veze, ne ljutim se normalno je da se u vasim godinama ponesto i zaboravi (:smijeh: salim se, naravno!

Pridruzujem se..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


BOJAN-BG

dobro jutro radni narode viga bas poraniste ja sam ipak za neki caj rano mi za alkohol

brera


makkki1986

bil mi neko znao reci kako da posaljem PP na ovom forumu ?unaprjed velika hvala,ima nas i smotanih

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobro jutro svima, nisam tako los danas sam poranio cjelu jednu minutu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: sad cu nam ja Boki caj spremit nek se ovi alkoholiziraju mi necemo!!!

PP saljes tako sto kliknes na npr. moj username (HARISON) i skrolas malo nize (spustis misem malo dole) i pise ti Posaljite clanu osobnu poruku evo i slika :D


DarkoN

dobar dan evo i mene. nisam od posla stigao da se javim ranije. moze i meni jedna rakijica da malo dodjem sebi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Cetvorka evo vam po rakija:


Evo nama BOKI kamilice :D

DarkoN

oo hvala hare. da ti ovu jednu nisi sebi donio?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: DarkoN on 04 March, 2010, 11:20:46
oo hvala hare. da ti ovu jednu nisi sebi donio?

Dobro sam nasuo nemoj me ebat  (:smijeh: TAST,Mijat,Deki i Ti...a Boki i ja po caj :D a sad ne znam cija je ovo krigla iza vasih rakija  ideea:(  ludzatobom:(( vjerovatno makieva 1986 nece da se javi  ideea:( postidio se

lola

evo da se javim da ne mislite da sam vas zaboravila...ja æu kavu,ako æe ko nek javi...
evo imam svoje konobare u jutarnjoj smjeni brera i mijat su tu jer ja ako ne radim volim spavati kao Hare malo du¾e.... devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uhhh al si je pristavila svaka cast.... al ja ne pijem kafu tako da cu ostati na caju.....brera kad si ti zadnji put spavao do 13:00  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera