• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

moze moze daj po dupli tuborg za sve a deki sad sigurno mezi jagnjetinu i pije pivo iz prikrajka ziveli  (PIVA) (PIVA) (PIVA)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


BOJAN-BG

pa hari ovde ima da pijemo dok se ne u.....

01xxx01

Quote from: DarkoN on 13 March, 2010, 17:54:13
Quote from: skiDeki on 13 March, 2010, 17:40:42
Imam pamcenje k'o slon, ostavi adresu na pp saljem postom (:smijeh:
zip-uj pa posalji na mail  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

moze janjetina u svim formatima!!!  (L)

01xxx01

Quote from: BOJAN-BG on 13 March, 2010, 17:55:58
ja sledeci put dobrovoljno skupljam nogice za sanju

hug:(

BOJAN-BG

ljudi ocemo degustirati ovaj haretov izbor pica ko je za nek se pridruzi,ja cu za pocetak bakardi iz sredine rafa

01xxx01

Quote from: BOJAN-BG on 13 March, 2010, 20:22:58
ljudi ocemo degustirati ovaj haretov izbor pica ko je za nek se pridruzi,ja cu za pocetak bakardi iz sredine rafa

Bojane, ali STVARNO - ostavi to!  3:(

ne samo da mi ukrades moju omiljenu hranu, nego hoces sad i moje OMILJENO pice?!?!?  ;((

BOJAN-BG

Quote from: 01xxx01 on 13 March, 2010, 20:38:23
Quote from: BOJAN-BG on 13 March, 2010, 20:22:58
ljudi ocemo degustirati ovaj haretov izbor pica ko je za nek se pridruzi,ja cu za pocetak bakardi iz sredine rafa

Bojane, ali STVARNO - ostavi to! 3:(

ne samo da mi ukrades moju omiljenu hranu, nego hoces sad i moje OMILJENO pice?!?!? ;((

ja neverujem od toliko pica i hrane ja i ti isti izbor,ali kod mene dame uvek imaju prednost nadam se da cemo se i na stazi tako slagati kad se upoznamo

01xxx01

Quote from: BOJAN-BG on 13 March, 2010, 20:43:11
Quote from: 01xxx01 on 13 March, 2010, 20:38:23
Quote from: BOJAN-BG on 13 March, 2010, 20:22:58
ja neverujem od toliko pica i hrane ja i ti isti izbor,ali kod mene dame uvek imaju prednost nadam se da cemo se i na stazi tako slagati kad se upoznamo

pa i ne bi bilo slaganje, he he, prije bi se pobili oko toga ko ce kojom putanjom, ili sudarili, he he! izbjegavam te na stazi  devil:( devil:( devil:( devil:( devil:( devil:( devil:(

BOJAN-BG

Quote from: 01xxx01 on 13 March, 2010, 22:18:04
Quote from: BOJAN-BG on 13 March, 2010, 20:43:11
Quote from: 01xxx01 on 13 March, 2010, 20:38:23
Quote from: BOJAN-BG on 13 March, 2010, 20:22:58
ja neverujem od toliko pica i hrane ja i ti isti izbor,ali kod mene dame uvek imaju prednost nadam se da cemo se i na stazi tako slagati kad se upoznamo

pa i ne bi bilo slaganje, he he, prije bi se pobili oko toga ko ce kojom putanjom, ili sudarili, he he! izbjegavam te na stazi  devil:( devil:( devil:( devil:( devil:( devil:( devil:(

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  ovo za sudaranje mi se svidja ali cemo se u kafani sigurno sloziti

BOJAN-BG

nema nigde nikoga  puf:)

skiDeki

Evo me sa janjetine, bila je odlicna, popilo se brdo piva i  drugih udaraljki ;D  Pozvao sam Hareta da mu kazem nesto, ali mi je kulturno odbio poziv (:smijeh: garant se nadovac'o nekeg alkohola prije toga                     8)                                                                                     
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro svima, kafa i rakija po obièaju  austin:(

za slavljenika (happy) dupla rakija ako sme da pije!?

Big_DANE


skiDeki

Dobro jutro dajte mi jedan aspirin (drunk)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...