• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

jedan hladan sokic, uhhh sad poslije rucka kak dobro legne

mijat


DarkoN

uh mijate pa gdje tuborg da preskocis? ma nema veze, pivo je pivo.
hare razmisli 3 puta prije nego popijes taj sok, gaziran je pa se bojim da ce ti biti prejak
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ja cu  jedan krombacher, nekako me etiketa najvise podseca na jelenka...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



strasno, neverovatno (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Molim vas dajte mi isto sto je i Mijata drmnulo (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ko zeli na zurku nek slobodno dodje.....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja bih jos jedno pivo, nesto me krenulo. ako neko hoce nek mi se pridruzi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


skiDeki

 (:smijeh:pivo sa donje pipe (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

dobro vece narode da svratim i ja malo u najbolju kafanu,i ja cu jedno pivo ali ne sa donje pipe  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: