• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

OC Jahorina Vas poziva na Jahorinu

Started by vip-jahorina, 11 March, 2010, 09:54:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


DarkoN

mislimd da je ovakav potez trebalo napraviti ranije, ali nikad nije kasno. sto se nas ovde tice mislim da svi znamo ovo sto su nam oni napisali, ali u svakom slucaju  :bravo::( za pokusaj da se nesto napravi. bilo je davno vrijeme da se malo aktivnije ukljuce u promociju jahorine.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

o pa planirali smo mi ionako da dodjemo!

jaoooooooo, kad vidim ono silno sunce u prognozi za subotu, ne mogu da docekam  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

MarijaBB

Znamo mi i sami doci. Ne moraju oni nas zvati. A i kad se zove, onda se nestp pripremi, ponudi. A ne ovako...........E moja Zorice.

vip-jahorina

vazno je da idu prema javnosti, da pokazu da se nesto desava. Zanima me kako ce izgledati priprema za narednu sezonu, te cijene ski pasa. Ove godine se tu najveca greska napravila.

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 11 March, 2010, 10:32:12
vazno je da idu prema javnosti, da pokazu da se nesto desava. Zanima me kako ce izgledati priprema za narednu sezonu, te cijene ski pasa. Ove godine se tu najveca greska napravila.
vrijeme je i bilo da se malo ukljuce u promociju. drago mi je sto su poceli da nas uvazavaju. nadam se da sledece godine nece ponoviti gresku sa skipass-ovima. ove godine su najgore prosli oni sto su uzeli sezonske.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

sto se tice uvazavanja, OC vec duze vrijeme prati ovaj forum i sajt. Tu nije problem. Veci je problem kad se ogluse na "glas naroda" kao sto je to bilo sa ski pasom.
tako da mislim da ce ubuduce ipak malo realnije odlucivati, bar o ovim vitalnim pitanjima od kojih zavisi sezona. ne mozemo vrijeme promjeniti, ali mozemo uticati na to da se kad vec imamo zimske uslove Jahorina bude privlacna posjetiocima.
i non stop kampanje od vardara do triglava. naravno sa novostima i novinama i sa niskim cijenama.

raca

Quote from: vip-jahorina on 11 March, 2010, 10:59:51
sto se tice uvazavanja, OC vec duze vrijeme prati ovaj forum i sajt. Tu nije problem. Veci je problem kad se ogluse na "glas naroda" kao sto je to bilo sa ski pasom.
tako da mislim da ce ubuduce ipak malo realnije odlucivati, bar o ovim vitalnim pitanjima od kojih zavisi sezona. ne mozemo vrijeme promjeniti, ali mozemo uticati na to da se kad vec imamo zimske uslove Jahorina bude privlacna posjetiocima.
i non stop kampanje od vardara do triglava. naravno sa novostima i novinama i sa niskim cijenama.

Najmanje sto mogu da urade a to je da prate i druge skijaske forume, kao sto su ovde uradili, mogli su to da urade isto na drugim ski forumima, ili da zaposle nekog mladjeg, kome ce to samo da bude posao da slika i da obavjestava o nekim akcijama i daje odgovore iz prve ruke, kao sto ti i Hare radite ovde. Znam da bi dosta ljudi doslo da zna kakve su cjene i kakvo je stanje na stazama, jer mi smo manjina koja se informise preko ovog foruma.

Cini mi se da vam je ovih par snijeznih vikenda izvuklo sezonu koliko toliko?
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

DarkoN

Quote from: raca on 11 March, 2010, 12:13:40
Quote from: vip-jahorina on 11 March, 2010, 10:59:51
sto se tice uvazavanja, OC vec duze vrijeme prati ovaj forum i sajt. Tu nije problem. Veci je problem kad se ogluse na "glas naroda" kao sto je to bilo sa ski pasom.
tako da mislim da ce ubuduce ipak malo realnije odlucivati, bar o ovim vitalnim pitanjima od kojih zavisi sezona. ne mozemo vrijeme promjeniti, ali mozemo uticati na to da se kad vec imamo zimske uslove Jahorina bude privlacna posjetiocima.
i non stop kampanje od vardara do triglava. naravno sa novostima i novinama i sa niskim cijenama.

Najmanje sto mogu da urade a to je da prate i druge skijaske forume, kao sto su ovde uradili, mogli su to da urade isto na drugim ski forumima, ili da zaposle nekog mladjeg, kome ce to samo da bude posao da slika i da obavjestava o nekim akcijama i daje odgovore iz prve ruke, kao sto ti i Hare radite ovde. Znam da bi dosta ljudi doslo da zna kakve su cjene i kakvo je stanje na stazama, jer mi smo manjina koja se informise preko ovog foruma.

Cini mi se da vam je ovih par snijeznih vikenda izvuklo sezonu koliko toliko?
ako gledas sa stanovista bolje ranjen nego mrtav, onda jeste. ali ako uporedis ovu sezonu sa proslom dobices katastrofalne podatke. sve se to dobro vidi po broju skijasa na stazama.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

sezona je u odnosu na proslu, mislim dosta losija. jos nemam podataka, ali cisto onako.
sto se tice posjecenosti foruma, stalni clanovi mogu vidjeti da je u prosjeku ove sezone mjesecno bilo preko pola miliona procitanih clanka na forumu, sto je nevjerovatna cifra. samim tim, ipak velika vecina koji koriste internet informisu se preko ovog foruma.
Otprilike sto mi napisemo ovdje, ce veliki dio ljudi procitati i odluciti da li ce doci na skijanje ili ne. i naranvno, to je tako jer ne pisem samo ja o stanju, nego veliki broj forumasa direktno sa lica mjetsa ili kad se vrati o stanju na jahorini.

ja sam pricao o tome da nam oc da nekoga ko bi nam sve informacije slao direktno u forum, ali iz par razloga, prije svega ekonomskih, to je sa njohovog stajiasta nije izvodivo. ali mislim da mi ovdje imamo informacije i prije nego ih oc objavi  :bravo::( i uvijek je neko od nas na stazama.

jos sad kad je pokrivenost internetom iz godine u godinu veca (na jahorioni), se sve vise i vise ljudi javlja direktno sa jahorine.

raca

Quote from: DarkoN on 11 March, 2010, 12:19:06
ako gledas sa stanovista bolje ranjen nego mrtav, onda jeste. ali ako uporedis ovu sezonu sa proslom dobices katastrofalne podatke. sve se to dobro vidi po broju skijasa na stazama.

Pa da, na to sam mislio. Svuda je sveopsta borba za opstanak, pitanje je koliko moze ranjavanja da prezivi? Na stranu losu organizaciju i planiranje, cini mi se da je losa sreca ove godine sto nije bilo snijega oko Nove godine. Drzim palceve da se malo ljudi opamete...da bude ono sto te ne ubije cini te jacim.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

raca

Quote from: vip-jahorina on 11 March, 2010, 12:30:16
sto se tice posjecenosti foruma, stalni clanovi mogu vidjeti da je u prosjeku ove sezone mjesecno bilo preko pola miliona procitanih clanka na forumu, sto je nevjerovatna cifra. samim tim, ipak velika vecina koji koriste internet informisu se preko ovog foruma.
Otprilike sto mi napisemo ovdje, ce veliki dio ljudi procitati i odluciti da li ce doci na skijanje ili ne. i naranvno, to je tako jer ne pisem samo ja o stanju, nego veliki broj forumasa direktno sa lica mjetsa ili kad se vrati o stanju na jahorini.

ja sam pricao o tome da nam oc da nekoga ko bi nam sve informacije slao direktno u forum, ali iz par razloga, prije svega ekonomskih, to je sa njohovog stajiasta nije izvodivo. ali mislim da mi ovdje imamo informacije i prije nego ih oc objavi  :bravo::( i uvijek je neko od nas na stazama.

jos sad kad je pokrivenost internetom iz godine u godinu veca (na jahorioni), se sve vise i vise ljudi javlja direktno sa jahorine.

Nisam htio da podcjenim ovaj forum :), mislim da nece odvuci clanove ovog foruma ako neko postuje i na nekim drugim forumima info o Jahorini.

Cifra od pola miliona mjesecno posjeta zasluzuju svaku pohvalu! Zaista svaka cast, a mislim da bi mogli i drugi da se sjete pa da odaju to priznjanje.

Google marketingu bi bili zanimljivi ;), obratite malo vise paznje i na to!
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

twid

oc treba samo da shvati da skijasi i ljubitelji jahorine pisu na forumu i da je to odraz stanja, odn. odraz razmisljanja javnosti o jahorini. kad to shvate, i pocnu osluskivati "javnost" onda ce i njima biti lakse.

raca

Da neki trose dosta novca da ispitaju javnost, a ovde imaju sve servirano :)

Na stranu prica o marketingu, ja nemam nikakvu korist od Jahorine izuzev sto volim da skijam na njoj! Tako da se pridruzjujem pozivu, moje iskustvo je da je najbolje skijanje bas u martu, gledajuci slike samo zalim sto ne mogu ovaj vikend doci. Nadam se da cu ugrabiti jos malo ovog lijepog vremena i obilje snijega neki od narednih vikenda.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

skiDeki

Drago mi je da se OC obratio na ovom forumu, sto znaci da ga prate :bravo::(  Pored velike posecenosti foruma mogu videti sta se posetiocima jahorine, ne svidja, zamerke, pohvale... i na konto toga mogu donositi odluke u njihovom buducem radu i poboljsati kvalitete svojih usluga! Nadam se da sledece godine nece praviti greske  kao sto je to bio slucaj ove sezone, sto rece Vip, vreme ne mozemo promeniti, ali zato mnogo drugih stvari mozemo!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...