• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

OC Jahorina Vas poziva na Jahorinu

Started by vip-jahorina, 11 March, 2010, 09:54:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

KASNOOOOOOO JE ZA TOOOOOOOO....ZORICEEEEEEEEE!!!!!!  DJE SI BILA SVO OVO VREME!!!?!?!


DarkoN

dane nikad nije kasno. ovo je za mene dobra vjest, do sada nisu htjli ni ovo da urade. izgleda da stvari krecu na bolje i u oc-u. samo nek nastave ovako.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

niko

Quote from: DarkoN on 11 March, 2010, 15:23:58
dane nikad nije kasno. ovo je za mene dobra vjest, do sada nisu htjli ni ovo da urade. izgleda da stvari krecu na bolje i u oc-u. samo nek nastave ovako.
Sla¾em se, bolje ikad nego nikad!  ideea:(

MarijaBB

Znamo mi i sami doci. Sto vec kad vide su se aktivirali na kraju sezne ne urade nesto sto josh moze da im poboljsa imidz.
Nek puste za vikend zicare sat ili dva duze, naprave neki mini koncert u subotu vece  da se ljudi malo zabave... Mislim, Zorice ajde malo proaktvno razmisljajte.

HeAd

zar zice ne rade jos uvijek duze sat vremena??
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Sto bi rekli spanci "Djo no se" alo predpostavljam jos uvijek samo do 4.

Bumbare




BOJAN-BG

kolko smo ih kritikovali slabo su reagovali na nase kritike

vip-jahorina

bojane, 15 godina se niko nije pocesao, sad bar nesto

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 11 March, 2010, 22:41:51
bojane, 15 godina se niko nije pocesao, sad bar nesto
vip je upravu, oc do sada nije radio nista, sad su se bar malo pomjerili sa mjesta. bez obzira koliko napredak bio mali ipak je napredak.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 11 March, 2010, 22:41:51
bojane, 15 godina se niko nije pocesao, sad bar nesto
a i to sto kazete bolje ista nego nista

01xxx01

Quote from: DarkoN on 11 March, 2010, 22:43:22
Quote from: vip-jahorina on 11 March, 2010, 22:41:51
bojane, 15 godina se niko nije pocesao, sad bar nesto
vip je upravu, oc do sada nije radio nista, sad su se bar malo pomjerili sa mjesta. bez obzira koliko napredak bio mali ipak je napredak.

tacno!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(