• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Proljetna BASTA 2010

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 19 March, 2010, 12:16:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo malo hrane a vi donesite cugu













Ne smijem zaboravit tortu za SLOVENKU: naravno s puno COKOLADE


DarkoN

ova kafana mi vec nije draga jer oznacava kraj skijanja  :'( :'( :'(
ali to nije razlog da se ne popije bar jedna u cast otvaranja.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

OOoooooo...ja gledam sta je..a ono nova birtija!!! :) ZIVELI!!!!!!!!!!!!

vip-jahorina

i meni je ovo proljece neko gadno, ali da bi opet vidjeli moramo se prvo razici  austin:
a i u kafanu se mora svratiti. zamisli imena kafane tamo pred pocetak naredne sezone: zimska kafana, zimski ugodjaj, zimska idila ... auuuuuu

zivjeli, daj mi krusku odmah, onu duplu

DarkoN

cim si pomenuo tu novu kafanu sa tako lijepim nazivom meni odmah bolje. i ja cu jednu duplu rakiju.
jedva cekam da se svrsi ljeto ....
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

al ste udarili po rakiji a ne zovete sramota daj i meni duplu i da nam zapada sneg za sledecu sezonu na vreme

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 19 March, 2010, 17:21:03
al ste udarili po rakiji a ne zovete sramota daj i meni duplu i da nam zapada sneg za sledecu sezonu na vreme
i ja cu jednu duplu da popijem u to ime.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Mi samo sa jednog otvaranja kafane na drugo :).
Zivelo nam proljece, valja i njega malo.
Doce zima, ne brinite, samo se sledece sezone moramo bolje spremiti. Treba udariti pripreme, kako ono kazu, udarnicki.

BOJAN-BG

niko da pohvali hareta i njegovo meze,ala si ga spremio hare svaka ti cast

skiDeki

ziveli u cast nove kafane ;D


meza je odlicna ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja se jos ne odricem ove zime. nadam se da cu uhvatiti bar jos jedan dan skijanja. zivjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE


BOJAN-BG

dane vec si vidjen u prvim redovima  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

o joj DANE eto me do tebe....mozel se prijavit za ucestvovanje  3:( imal kakvi $ $ $ $ $ $ $ da se dobije potrebni su mi za put  ideea:(  (:smijeh: (:smijeh: