• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Proljetna BASTA 2010

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 19 March, 2010, 12:16:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

evo i mene da popijem jedno pivo i da bjezim na spavanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


skiDeki

Dobro jutro, Hvala Brera, bas si poranio, a subota je >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Danas se moralo malo malo ranije ustati  :P ide se na Jahorinu :O takmicenje mal zajebavanja i toga nikad za odbacit hehehee Moze meni jedna rakija pred ovo takmicenje.....BRERA???

skiDeki

Evo ja cu ti nasuti, dok Brera ne dodje, sretno ti bilo Hare, javi se sa izvestajem!!

Cuvaj glavu (Y)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ma samo lagano  8)

Moram prvo pitat breru smijem li jednu s nogu da me razdrma....uvjek prije neceg sto trebas raditi, dobro dodje kad potegnes iz pljoske  (:smijeh:

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

O brera reko daj da popijemo nesto, znaci mogu i ja evo nama 3 rakije pa ja moram bjezati jos malo...
(C) (C) (C)   evo i cetvrta nije BEG cicija  (C) ko prije do nje njegova je

BOJAN-BG

stigo sam na cetvrtu rakijicu moja je  ;D,dobro jutro

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vidimo se, vrijeme je da se krene  ::)

DarkoN

evo i mene, vidim dobro ste slistili tu brerinu rakiju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

opaa, jos sutra da mi je jednu rakiju drmnut i sve ce bit OK, sutra u 12:00  3:(

skiDeki

Kod mene pravo prolece, u suncano toplo, fruska gpra pocinje mirisati na rostilj, sad prosao i osetio!

Ali to nije razlog da ne popijem nesto! ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

evo i mene. nadam se da ima jedna rakija i za mene.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...