• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Lavina zatrpala cetiri osobe na Zelengori

Started by DarkoN, 20 March, 2010, 20:02:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

jbt jel' se meni cini ili proteklih godina nije bilo ovoliko lavina?
:'(

lola

pa nekako ove zime se naredalo,nisam prije toliko pratila pa ne znan,ali grozno.....

BOJAN-BG


vip-jahorina

@bojane  hug:(
sutjeska, vodopad skakavac, zelegora, maglic - najvisi vrh RS i BH sa 2386m ....

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 20 March, 2010, 22:27:43
@bojane hug:(
sutjeska, vodopad skakavac, zelegora, maglic - najvisi vrh RS i BH sa 2386m ....

hvala lepo izgleda na slikama


vip-jahorina


BOJAN-BG

dal je moguce da su ljudi zatrpani vise od sest sati i jos bez pomoci

zum

dodatna vijest:
U rejonu izmeðu Èemerna i Orlovaèkog jezera, na Zelengori, velika sne¾na lavina zarobila je èetiri osobe, èlanove ekipe koja je snimala turistièko-promotivni film o ovoj planini, javio je dopisnik Srne iz Foèe.

vip-jahorina


zum

sta li je majnex htio stvarno da radi na zelengori ?!?! opet neku malverzaciju sa izgradnjom ? cuj snimao promotivni film. inace je rodjen sa kamerom u ruci  (:smijeh:

HeAd

isao je gore skuplja trave za cajeve..al je dobio ledeni caj  :o
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

minjon81

Quote from: vip-jahorina on 20 March, 2010, 22:27:43
@bojane  hug:(
sutjeska, vodopad skakavac, zelegora, maglic - najvisi vrh RS i BH sa 2386m ....

Pa ovo izgleda savrseno!!! Fotke su vrh!!! Potpuno sam odusevljena!!!

Inace ovo sa lavinama, nece ih biti vise! U Kraljevu kazu kad krene nesreca, bude ih tri / mora da otrojci/ i to je to!
A jel bilo prethodnih godina ovoliko lavina u Bosni???
Aj vazno je da su ovi ljudi zivi i zdravi!!!