• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Autobuske linije na Jahorini

Started by raca, 22 March, 2010, 15:25:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raca

Kako je moguce da u sred sezone ka Jahorini i sa Jahorine nema nijedna redovna autobuska linija, izuzev one za Pale u 3 sata, koja je mislim uvedena prvenstveno za radnike?
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

vip-jahorina

Ima ali Dobrinja (I. Sarajevo)  prema Jahorini. Ali u koliko sati, ne znam.

raca

To bi trebalo da je dovoljno?  ;)

Iskreno, mislim da je to bas lose, a jos losije je ako sam ja to jedini primjetio i ako je uopste potrebno objasniti zasto. Prve tri stvari koje se ocjenjuju za neko turisticko mjesto, objekt atrakcije (planina, staze, vertikalni transport, more, plaze, istorijski objekti, mjesta zabave), drugo smjestajni kapaciteti i kvalitet istih, trece transport. Koliko sam imao priliku da vidim na Jahorinu je moguce samo doci sopstvenim autom ili organizovanim nekim prevozom, tipa neka agencija ili tako nesto da organizuje bus i kombi prevoz do planine ili naravno da platite taksi prevoz 20 evra od ili do Pala. Nisam smio da se raspitam koliko je do aerodroma! :)) Da uvedu low cost avio linije mislim da bi opusteno skuplje bilo od aredroma do Jahorine doci nego od recimo Rima do aerodroma Sarajevo.

Treba uvesti redovne linije od-do Pala ili Sarajeva nekoliko puta dnevno u toku sezone, pa taman da OC placa taj prevoz.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Big_DANE

Trebali bi napraviti kao neki vozic..neku stazu pored puta..sa Poljica do Ogorjelice....kroz sumu... :) :)

raca

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Big_DANE

AHa...vidis ti to...ali nisam mislio BAS na vozove velike...nego one male...na struju ....nesto kao ovo...