• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 22 March, 2010, 16:51:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

minjon81

A ha, pretekao me VIP!
Pozdrav sa krova!

djsasa

Rekose veceras na Kopaoniku da od 26 ocekuju novi sneg . Nesto se nazire i na prognozi za subotu na jahorini ali koliko je realno obzirom na temperature !?

vantunov1

istina, ovo za druga vipa, stvarno covjek je vremena i vremena proveo na forumu, obavjestavao svih o svim mogucim temama vezanim za jahorinu i drugo

jedan veliki aplauz

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

platak ce izgleda raditi jos ovaj tjedan pa ako ste za.... :P

HeAd

Quote from: MarijaBB on 22 March, 2010, 19:12:10
Quote from: HeAd on 22 March, 2010, 18:09:06
Hvala druze Vipe na svemu sto si ove godine uradio za ovaj forum od novih kamera, preko redovnog izvjestaja do druzenja na Jahorini...sad ide ljeto, a mi imamo planove i za ljeto skijanje na vodi i bludnicenju po klubovima :), a bogami sutra pada viza na godinu dana pa gdje ce mi biti kraj   8)

Ti si nasao kad ces vaditi vizu. A bijeli da bjelji ne moze biti sengen na pomolu.....

a sto mi onda udarise na godinu dana....hehehhehe....kazu bolje je za jahorinu ako ne bude bezvizni rezim uveden  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

minjon81

Quote from: djsasa on 22 March, 2010, 20:34:02
Rekose veceras na Kopaoniku da od 26 ocekuju novi sneg . Nesto se nazire i na prognozi za subotu na jahorini ali koliko je realno obzirom na temperature !?

Rekoh ja da sezona na Kopu ce trajati do kraja aprila... Eto!!!
Svi na krov!

Mega Deki

Ja imam dobar predlog. Da skoknemo svi sa foruma do Kop-a pa da ponesemo po kofu snega pa da probamo... E moram jedan vic sad kad sam spomenuo kofu. Nije mu mozda mesto ovde al ajd bar malo da razveselim ovaj tuzan kraj (doduse za mene nije mogao biti bolji uz sneg, sunce i KRUSKU)
Eve ovako.
Vece pred bozic kaze otac sinu. Sine, sutra je bozic i ti moras da ustanes pre nas, da uzmes kofu i da je napunis vode sa bunara. Zatim da dodjes do vrata i da pokucas. Kad ja pitam ko kuca ti kazes bozic bata. Kad ja pitam sta nosi ti kazes kofu zlata.... I tako dodje bozic. Ustade mali .... dodje do vrata i zakuca. Pita otac ko kuca. Rece sin bozic bata. Zatim ce otac sta nosi. Kad mali... k...c upala mi kofa u bunar.
Doslo mi zbog kofe. Ako ce pomoc evo odoh i ja na krov da zatarlaham malo. Pozz...

TARLAH, TARLAH, TARLAH  s:nij) s:nij) s:nij)
Mega Deki

Bumbare

Mi idemo na Kop 26-7 DAJ BO®E koji stepen ispod nule  ;D ;D ;D



BOJAN-BG

IZGLEDA DA JE STVARNO ZAVRSENO SA SKIJANJEM OVE SEZONE PO TEMPERATURI DO SUBOTE BICE SVE ZELENO NA JAHI

djsasa

Sta se sad pomerio i ovaj sneg na Jahorini . Sinoc kad sam gledao prognozu pisalo je u subotu ujutru slab sneg , a sad premesteno za nedelju ujutru  >:(

minjon81

Na Kopu za vikend -2, u subotu sunce, u nedelju magla! Pa dok ne napada na Jahorini, ajte vamo!  :-X

vip-jahorina

bas je lijepo vrijeme na Jahorini, obecavajuce  (:smijeh:

zver

Znam vipe. Bas sam sisao sa krova  u kucu da si skinem jaknu i trenirku jer sam sav mokar od sunca, uznojio sam se, a od silnog tralahanja sam pocrnio. Sunce pici ko blesavo 19 celzijanaca.

Ali ne predajem se: TARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAH
TARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAH
TARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAH
TARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAH s:vje) l:k) z:s) s:nij) s:nij) s:vje) s:nij) z:s)

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 23 March, 2010, 11:52:12
bas je lijepo vrijeme na Jahorini, obecavajuce  (:smijeh:
jos jedan od onih dana na jahorini  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

sina