• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2010 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 22 March, 2010, 16:51:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Olimpik radi, na njemu se moze fino skijati. Ali kakvo ce vrijeme biti, kisa, to ne znamo ...


Dmilan

Ako je suditi po prognozi Weather Underground, od 30.03. pa do 06.04. bice ozbiljnijih padavina. Mozda jos bude dobrog skijanja na Jahorini! (ako se obistini prognoza).

skiDeki

Nekako mi se ova sezona zavrsila rano i brzo, ali sta da se radi, protiv prirode se ne moze!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Quote from: skiDeki on 23 March, 2010, 15:11:12
Nekako mi se ova sezona zavrsila rano i brzo, ali sta da se radi, protiv prirode se ne moze!

to i meni smeta. svi znamo da se sezona mora kad tad zavrsiti, ali ovo je malo prerano i previse kise opet.

01xxx01

Quote from: Dmilan on 23 March, 2010, 14:57:28
Ako je suditi po prognozi Weather Underground, od 30.03. pa do 06.04. bice ozbiljnijih padavina. Mozda jos bude dobrog skijanja na Jahorini! (ako se obistini prognoza).

:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Bojan NS

Quote from: Dmilan on 23 March, 2010, 14:57:28
Ako je suditi po prognozi Weather Underground, od 30.03. pa do 06.04. bice ozbiljnijih padavina. Mozda jos bude dobrog skijanja na Jahorini! (ako se obistini prognoza).

Mislim da je to mnogo daleko da bi se pogodilo

zburkos

ova sezona je bila drukcija od svih definitvno, prvo snjeg kasnio, slabo raje bilo, visoke cjene ski-pass-a, nazalost dva mlada zivota su izgubljena, poslje doso snjeg sa njima i raja na Jahu......
Svasta je bilo i ruznog i ljepog, al' jedno je sigurno da smo mi oborili rekorde na ovome forumu, da je ovo najposjeceniji ski-forum u regionu, ako ne i sire......... Da smo se mi forumasi zblizili i medjusobno upoznali, sto samo govori da cemo iduce seone da obrnemo Jahorinu naopacke ::) ::) ;D
Upozno sam licno mnogo loodu ekipu sa ovog foruma kao i ekipu Vip Jahorine, sa kojima cu se nadam druzit sljeece godine uz jos bolje derneke.............
Jos jednom da ih spomene,  Ski-Deki, bojan, brera, lola, dane loodjak.... zatim Vip ekipa ( Rolana, Brane, Hare, Marko, Marina, Asja)....... ;D  


skiDeki

Quote from: zburkos on 23 March, 2010, 16:09:18
ova sezona je bila drukcija od svih definitvno, prvo snjeg kasnio, slabo raje bilo, visoke cjene ski-pass-a, nazalost dva mlada zivota su izgubljena, poslje doso snjeg sa njima i raja na Jahu......
Svasta je bilo i ruznog i ljepog, al' jedno je sigurno da smo mi oborili rekorde na ovome forumu, da je ovo najposjeceniji ski-forum u regionu, ako ne i sire......... Da smo se mi forumasi zblizili i medjusobno upoznali, sto samo govori da cemo iduce seone da obrnemo Jahorinu naopacke ::) ::) ;D
Upozno sam licno mnogo loodu ekipu sa ovog foruma kao i ekipu Vip Jahorine, sa kojima cu se nadam druzit sljeece godine uz jos bolje derneke.............
Jos jednom da ih spomene,  Ski-Deki, bojan, brera, lola, dane loodjak.... zatim Vip ekipa ( Rolana, Brane, Hare, Marko, Marina, Asja)....... ;D  
:P :P :P :P :P
Sledeci  vip dernek- jahorina naopacke, sve vas puno pozdravljam :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


zver

Sad sam prico sa susedom koja ima 85 godina i rekla mi da ce tamo od srijede ponovno padati snijeg, kaze da ju bole kosti od kuka nadole a to ju pocne boliti tjedn dana prije snijega!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


zver

Morati cu ju pitati (:smijeh: (:smijeh:!! Nego znam da je off topic, ali jer mi netko moze preporuciti najeftiniji prijevoz od autobusnog u SA do jahorine??Kakvih sve kombinacija ima za prijevoz do gore?????


Sad idem na krov: TARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAH s:vje) s:vje) z:s) s:nij) l:k) s:nij) s:vje) s:nij) l:k) z:s)TARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAH s:vje) s:nij) l:k) z:s) l:k) s:nij) s:vje) l:k) l:k) z:s) l:k) s:nij)TARLAHTARLAHTATARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHTARLAHRLAHTARLAHTARLAHTARLAH

marina

Najavljeno je jos padavina , a da li ce se to stvarno i desiti vidjecemo.
Danas je na Jah bilo dosta magle ,  staze su ogolile, padala je i kisa!!!!!
Prosle godine u ovo vrijeme se skijalo i to je bilo dobrog skijanja,dosta snjega , a dani suncani!Mozda ipak zavali jos jedan snjeg makar za predstojeci vikend.
VIP Jahorina Woman Team