• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gdje hodaju forumasi kad zavrsi ski-sezona

Started by 01xxx01, 28 March, 2010, 18:08:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bojan NS



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: minjon81 on 29 March, 2010, 13:08:41
Mozda neko bude zeleo ovo da vidi - ekstremno je ali valjda smo u tolikoj kondiciji da prodjemo...

http://www.myspace.com/nevidio

bgm ovo je usko za mene, ja turiram biciklo pa ko me gdje vidi nek me zovne.... i kad vozim biciklo imam one narandjaste pantole :P hahaahaah  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: harison on 30 March, 2010, 00:04:48
Quote from: minjon81 on 29 March, 2010, 13:08:41
bgm ovo je usko za mene, ja turiram biciklo pa ko me gdje vidi nek me zovne.... i kad vozim biciklo imam one narandjaste pantole :P hahaahaah  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

one iste ili kratku verziju?  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

MarijaBB

Eto VIP, izorganizuj taj Nevidio (gleala Memedovica, ovde treba vise hrabrosti nego snage :) ) pa ide forum ekipa, ili raft na Tari......Moze i rafting na Vrbasu, ako ste zainteresovani, nacemo neki modalitet sa ovim deckima iz rafting kluba Kanjon.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja bi se vise slozio za loodi rafting na Miljacki uz pjesmu Halida B. - Miljacka  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: sala :P ali to niko nije odradio bili bi prvi :P

Ja bi jos vise volio da je to negdje gore u Sloveniji :P  sleep:( Izvor rijeke Soèe  :o prelijepo  ludzatobom:((

minjon81

Quote from: MarijaBB on 30 March, 2010, 10:06:00
Eto VIP, izorganizuj taj Nevidio (gleala Memedovica, ovde treba vise hrabrosti nego snage :) ) pa ide forum ekipa, ili raft na Tari......Moze i rafting na Vrbasu, ako ste zainteresovani, nacemo neki modalitet sa ovim deckima iz rafting kluba Kanjon.

Nevidio je poprilicno zahtevna akcija, ali Tara je laganica... Uz to Marko (ski instruktor, ne znam coveku prezime :-\ ) radi raftinge na Tari...
Mogli bi sa njim to srediti...  :bravo::(

E to bi bas bilo gotivno  ;D!!!

BOJAN-BG

SLAZEM SE DA SE ORGANIZUJE RAFTING ZA SVE FORUMASE BIO BI TO LUD PROVOD  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

skiDeki

Ja sam zaista planirao ici na rafting uskoro (po prvi put) 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

SAD SMO DALI VIPU DOMACI ZADATAK DA NAM ORGANIZUJE RAFTING  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina

Moze li jednom obrnuto. Neko od vas da manje vise sve pripremi, a ja dodjem na festu. Naravno razglasimo na sve strane :bravo::(

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 31 March, 2010, 01:25:09
Moze li jednom obrnuto. Neko od vas da manje vise sve pripremi, a ja dodjem na festu. Naravno razglasimo na sve strane :bravo::(

IPAK JE TO TVOJA PROFESIJA JA MOGU DA ORGANIZUJEM REZERVNE DELOVE ZA VIP BORBENO VOZILO A OSTALO ...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


01xxx01

evo cim naidje nesto sto se meni radi ja organizujem  afrocool:( samo da nije rafting  police:(

vip-jahorina

Ako ikako mogu uklopiti termine, dosao bi rado na rafting. Mislim da bi par forumasa sigurno jos doslo.
Znaci trebamo datum....