• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gdje hodaju forumasi kad zavrsi ski-sezona

Started by 01xxx01, 28 March, 2010, 18:08:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

minjon81

Ajmo ovako  :o !
Ocu ja organizovati Taru, odnosno iskontaktirati MArka i saznati detalje tipa termin, broj ljudi, kinta i slicno!
Nacelno ima zainteresovanih koliko vidim pa eto, prenecu Vam informacije pa da definisemo onda ostalo!

Bojan NS

Ja idem na rafting sa firmom poèetkom juna verovatno, kamp je kod Foèe, poèetak Drine, Kalista se zove, ok je, mada mislim da bi mogli malo da porade na wc-ovima (trenutno imaju èuèavce)

Big_DANE

NAJACE JE U APRILU...NEGDE PRED KRAJ APRILA KAD NABUJA TARA!!!!!!  BILO BI DOBRO KAD BI NEKO ZNAO NEKOG KO ORGANIZUJE I DA SE DOGOVORIMO LEPO!!! IMA I IZ NS DOSTA LJUDI KOJI BI ISLI!!!

minjon81

Ovako!
Rafting na TAri traje 3 dana, najbolje vreme je jun, kosta 100eura!
U tri dana:
petak
         - polazak iz Bg u 10h ujutru
        - dolazak i smestaj u bungalovima na Tari
        - vecera
        - zezanje
subota
          - dorucak
          - rafting rekom Brstanovci - Scepan polje (duzina 15km, spust 3-3,5h, najludji deo reke)
          - rucak
          - onda ne znam sta se ovde radi ali u svakom slucaju se putuje do hotela blizu rogatice gde se spava
nedelja
          - dorucak
          - jahanje konja (tu gde je hotel postoji ogromna ergela od 150-200 konja i jos svasta nesto, tako da se
            tu provodi dan i popodne se krece nazad)

* ko ne koristi zajednicki prevoz, odnosno ne dolazi iz Bg-a, cena mu se umanjuje za prevoz
* jedino alkohol nije uracunat u cenu, dakle to bi se moralo nositi  ::) !!!

Eto, to je ponuda koju Marko radi, mislim da je super i povoljna, pa da vidimo ima li zainteresovanih  ;D ???
Inace u jednoj turi ide oko 35 ljudi!!!


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


minjon81


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja sam za sve samo nek mi tast i zena dodju (eto ak je previse nemora tast) ludzatobom:(( .... ma moze umjesto raftinga i berba borovnica na Jahorini sad ce nekad u jun/juli sezona

minjon81

Hari, borovnice su super, al to je program za zaljubljene koje puca druga vrsta adrenalina  :-*  :-*  :-* !!!




brera

Quote from: harison on 31 March, 2010, 15:55:30
ja sam za sve samo nek mi tast i zena dodju (eto ak je previse nemora tast) ludzatobom:(( .... ma moze umjesto raftinga i berba borovnica na Jahorini sad ce nekad u jun/juli sezona
Mo¾e se i napraviti traganje i lov na odredjene osobe. Nije zavisno od ljetnog doba, mo¾e uvijek.  :o(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

JA SAM ZA BILO KOJU OPCIJU MOZE I TARA A I NERETVA

minjon81

 :bravo::( Bojane,
to je duh! Ajmo ostali! Ko ide na Taru pa da pregovaramo oko termina  ;D !!!

minjon81

Zasto sa ove teme ne dobijam obavest na mail?

BOJAN-BG

LJUDI JAVLJAJTE SE OVDE KO JE ZA RAFTING PA DA PRAVIMO ORGANIZACIJU

minjon81

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 31 March, 2010, 15:43:17
NAJACE JE U APRILU...NEGDE PRED KRAJ APRILA KAD NABUJA TARA!!!!!!  BILO BI DOBRO KAD BI NEKO ZNAO NEKOG KO ORGANIZUJE I DA SE DOGOVORIMO LEPO!!! IMA I IZ NS DOSTA LJUDI KOJI BI ISLI!!!

Dane, ok je u aprilu zbog reke, ali je voda hladna i nema kupanja onda! Bolje jun, ima vode a i kupanja  :bravo::( !

Big_DANE

Ima bre kupanja...sljuknes koju rakijicu i obuces ono odelce sto dobijes i mozes da se buckas kolko oces :)
SRECINA MAJA JOS BOLJE!!!