• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kako rijesiti problem prelomnice na Ogorijelici 2

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:12:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

clone

Ja to mesto bas volim, i ne bi nista dirao, jes da se zaledi i izbije kamenje, ali kad ga proletis divota prava.

dugokontov

Ocigledno u dvije godine problem prelomnice jos nije rijesen, ali mene interesuje sto desnu stranu (gledano od podnozja lifta) ne obradjuje ratrakt? Samo je lijevak sa lijeve strane obradjen te se prakticno koristi 1/3 staze.

vip-jahorina

U zadnje dvije godine je nesto radjeno na tom djelu:
kao sto smo ovdje bili preporucili, iskopani su kosi upojni kanali, a busjenje je poslagano po prelomnicama. Od tada je puno bolje, ali po meni bi trebala jos jedna ovakva akcija da se izvede.



Radiohead

Taj dio je sada 80% bolji nego sto je bio, po meni je sada najkriticniji donji dio Prace(lijevi) jer je dole stvarno previse kamenja i ledenih ploha. Mislim da se nigdje na Jahorini ne mozes spustiti na tim prijelomnicama a da ne stane si pogledas ima li koga :(

Deni


mijat

Quote from: Radiohead on 04 January, 2013, 15:46:22
Taj dio je sada 80% bolji nego sto je bio, po meni je sada najkriticniji donji dio Prace(lijevi) jer je dole stvarno previse kamenja i ledenih ploha. Mislim da se nigdje na Jahorini ne mozes spustiti na tim prijelomnicama a da ne stane si pogledas ima li koga :(

prvi put èujem da postoji problem na donjem delu praèe  ideea:(

HeAd

Da taj dio bude dobar mora biti bar metar snijega...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

nkteam