• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Birtija u proljece

Started by vip-jahorina, 28 April, 2010, 00:51:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Dobro jutro 8) Hvala vam najlepse svima, danas se toci na moj racun do mile volje!!!
@Brera nisi zakasnio danas mi je rodjendan, omladina cestita odmah iza ponoci, nemoj da te to buni!!!

Ziveli svi ;D ;D ;D ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro...11:11 (neko misli na mene) imal sta da se pije

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahaha ma jebga kad zaglavis u birtiji do kasno s dekiem...sladje spavati po danu bjezim s ovog sunca  >:( >:( >:(  3:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nema nam slavljenika.... izgleda se ispario na rostilj negdje s drustvom :O joj i ja bi sad negdje blizu vode..... u Sarajevu 28C gorim... taste kako je tebi goris li i ti   (:smijeh:

brera

Idem malo  sleep:(, tako sam se najeo i napio na raèun prve plate. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


skiDeki

Slavljenik (citaj Deki) se przio na 36 stepeni ceo dan, ali zato sad kad je sunce malo palo, idem da grilam u dvoristu pod hladom oraha i da docekujem goste! Naravno u kafani sve na moj racun ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

DEKI SRECAN RODJENDAN I OD MENE

skiDeki

Quote from: BOJAN-BG on 10 June, 2010, 17:03:08
DEKI SRECAN RODJENDAN I OD MENE
Hvala Boki prijatelju... moze jedan hladan tuborg ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


mijat

dobro jutro, ja sam za kafeterpiju  ;D èaj od kamilice je dobar za ispiranje oèiju (eventualno) a u stomak nikako  >:(

brera


skiDeki

Dobro jutro ::) dajte tu kamilicu da otvorim oci, nesto mi ne rade kako treba :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...