• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ekonomijada 2010 na Jahorini

Started by marina, 11 May, 2010, 11:12:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marina



Cetverodnevno odrzavanje Ekonomijade 2010  na Jahorini  pocinje sutra 12.05.2010, a zavrsava se u nedjelju 16.05.2010.
Ocekuje se oko 2000 mladih ekonomista koji ce biti smjesteni u Hotelima Bistrica, Kosuta, Rajska dolina, Dva Javora .....
Osim ekonomista Jahorinu ce posjetiti i njihove mlade kolege sa drugih fakulteta , koji su uglavnom trazili privatni smjestaj, jer im se namjeravaju pridruziti u provodu i izlascima.
Najveci broj manifestacija odrzavace se na platou  Poljice i ispred Hotela Bistrica.
Mislimo da ce biti  veselo i burno, zakupljene su diskoteke u Hotelu Nebojsa za nocne izlaske!!!!!!
VIP Jahorina Woman Team

Big_DANE

A NESRETNI GREDJEVINCI IZ BANJA LUKE - posto oni organizuju MORAM DA IH IZPROZIVAM I SVASTA CU IM POSLAT NA E-MAIL...REKLI DA NISU IMALI PONUDU ZA JAHORINU TJ.
DA IM NIJE ODGOVARAO SMESTAJ PA SU SA BRACOM CRNOGORCIMA OTISLI U BUDVU DA SE MALO BRCKAJU U MORU...NESRETNICI!!!!!  3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(

KO IDE NA EKONOMIJADU ZELIM SVE NAJBOLJE...LEP PROVOD I DA VAS VREME POSLUZI!!!! POZ  ludzatobom:(( ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(  dance1 dance2 (R) (PIVA) (PIVA) (happy) (happy)

minjon81

ide momak moje sestre pa cu mu preneti hehehe!

Bojan NS


HeAd

sad bi bilo dobro upregnuti ih sve  da ciste kamenje gore  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera

Quote from: HeAd on 13 May, 2010, 19:21:12
sad bi bilo dobro upregnuti ih sviju da ciste kamenje gore  (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Neæe trebat bageri (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

cujem da je neka honda iz Slovenije dosla (Slo. Table) pa me zanima da li mi ko moze dobacit slike tog auta  ludzatobom:(( bio bi mu ludo zahvalan  police:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

Ajme, koliko ruzno bez snega!
Trebalo bi zakonom zabraniti da se topi!!!
:bravo::( :bravo::( :bravo::(

marina

Na Jahorini je ovih dana bilo urnebesno, a mnogi kazu i nezaboravno!!!  >:D   
Organizovana su takmicenja u fudbalu, kosarci, odbojci, na terenima ispred hotela Bistrice i Rajska dolina.
Takmicarskog duha nije nedostajalo i dokazalo se da je Jahorina ekstar i bez snjega iako mi stari  snjezni forumasi to nece priznati!!!
Par fotkica sportskih aktivnosti  za vrijeme ekonomijade ......
VIP Jahorina Woman Team

marina

VIP Jahorina Woman Team

marina

Nocu se lumpovalo i lumpovalo i lumpovao.
Najbolje feste bile su u diskotekama Nebojsi, Pegiju, taverni Bistrice, klubu Dva javora , privatne feste po vikendicama .....
VIP Jahorina Woman Team

marina

....cugalo se naravno, dernecilo svaku noc.... (:smijeh:
Obzirom da je ekonomijada i vise nego uspjela , mogla bi se mozda organizovati i forumasijada!!!!!!  ideea:(
VIP Jahorina Woman Team

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: marina on 16 May, 2010, 19:53:42
....cugalo se naravno, dernecilo svaku noc.... (:smijeh:
Obzirom da je ekonomijada i vise nego uspjela , mogla bi se mozda organizovati i forumasijada!!!!!!  ideea:(

svidja mi se ovo FORUMASIJADA  :bravo::( :bravo::( :bravo::( moze moze

marko1310

Quote from: BOJAN-BG on 16 May, 2010, 20:51:57
Quote from: marina on 16 May, 2010, 19:53:42
....cugalo se naravno, dernecilo svaku noc.... (:smijeh:
Obzirom da je ekonomijada i vise nego uspjela , mogla bi se mozda organizovati i forumasijada!!!!!!  ideea:(

svidja mi se ovo FORUMASIJADA  :bravo::( :bravo::( :bravo::( moze moze


KAD? :bravo::( :bravo::( :bravo::(