• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

forumasijada 2010

Started by BOJAN-BG, 18 May, 2010, 00:05:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

skupicemo se jedan vikend valjda do kraja sezone,pa nismo valjda tolko losi da nemozemo da se organizujemo

01xxx01

ja mislim da je najbolje da neko lupi neki datum pa se onda svi izjasne ili mogu ili ne mogu - ako bude svako stelio sebi, nista od ove price!
evo lupim ja recimo 2 datume pa se svi izjasne kad mogu, tj. kad kome bolje pase - jel' dobra ideja?
npr - subota, 26. jun!
ili - petak, 24. jul!

>:D

minjon81

jun je rafting!
jul moze!

BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 24 May, 2010, 21:31:37
jun je rafting!
jul moze!

prvo rafting pa onda forumasijada a mozemo je organizovati i na raftingu,ko je za ovaj predlog

minjon81

ovo je bila prvobitna ideja, ako se secas, ali smo za bili jedino ti i ja...

BOJAN-BG

Quote from: minjon81 on 24 May, 2010, 21:40:41
ovo je bila prvobitna ideja, ako se secas, ali smo za bili jedino ti i ja...

valjda ce se jos neko prijaviti

BOJAN-BG

da opet aktiviramo ovu temu malo i vidimo koji bi bio naj idealni datum za ovu sezonu za okupljanje

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


mijat


skiDeki

Meni odgovara datum, tad sam gore, ako slucajno bude neki drugi termin, opet dolazim:-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 04 November, 2010, 18:53:52
Meni odgovara datum, tad sam gore, ako slucajno bude neki drugi termin, opet dolazim:-)

bas tako deki.

LJudi pisite ko kad dolazi pa da se usaglasavamo

MarijaBB

Cek da bacim gra'. Kad kazete da se dolazi, dolazi ko moze.

minjon81


DarkoN

iskreno se nadam da ovu necu propustiti.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...