• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

forumasijada 2010

Started by BOJAN-BG, 18 May, 2010, 00:05:41

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

 cr:)
Quote from: DarkoN on 04 November, 2010, 22:29:09
iskreno se nadam da ovu necu propustiti.
Takodje!!!  puf:)

vip-jahorina

ja se slazem sa svim terminima (osim tamo oko nove, tad nemam vremena da disem).
a mislim da je ovaj oko 15.2. ok
u svakom slucaju, ja ce se potruditi za sve koji dolaze neki ili jeftini ili besplatni smjestaj da pripremim. za one koji hoce hotele, mozemo srediti neki popust.

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 05 November, 2010, 02:03:33
ja se slazem sa svim terminima (osim tamo oko nove, tad nemam vremena da disem).
a mislim da je ovaj oko 15.2. ok
u svakom slucaju, ja ce se potruditi za sve koji dolaze neki ili jeftini ili besplatni smjestaj da pripremim. za one koji hoce hotele, mozemo srediti neki popust.
:bravo::( :bravo::( :bravo::(

Cilj nam je da uklopimo termin sa forumasima koji imaju put do jehorine duzi od 300 km dok bi se mi koji smo blize uklopili!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

minjon81

Mogu ja da dodjem odmah? Ovde trese kao ludo!

15.02.?
Aj bilo bi lepo, ja sam nacelno za!!!


dasas

11/12.12.2010. otvaranje sezone, idealan datum kao povod za ovu vrstu okupljanja, a jos ako bude   .... pa malo kruska, malo ustpici, juuuuhuuuuu....

BOJAN-BG

Quote from: dasas on 05 November, 2010, 08:59:47
11/12.12.2010. otvaranje sezone, idealan datum kao povod za ovu vrstu okupljanja, a jos ako bude   .... pa malo kruska, malo ustpici, juuuuhuuuuu....


mozda i ovo nije losa ideja i datum samo ako bude snega

Bojan NS


BOJAN-BG


Bojan NS


minjon81


savic.86

nije losa ideja 11 ili 12 decembra... neko je to prethodno spomenuo

DarkoN

najbolje je da to bude kao i prosle godine kraj januara ili jos bolje u februaru.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: DarkoN on 06 November, 2010, 23:17:18
najbolje je da to bude kao i prosle godine kraj januara ili jos bolje u februaru.

Ne bi bio los februar ...mozda oko 25.febr ili je to mozda kasno!?  ideea:(

DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 07 November, 2010, 02:42:05
Quote from: DarkoN on 06 November, 2010, 23:17:18
najbolje je da to bude kao i prosle godine kraj januara ili jos bolje u februaru.

Ne bi bio los februar ...mozda oko 25.febr ili je to mozda kasno!?  ideea:(
to bi po meni bio najbolji termin
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

I meni bi to bio fenomenalan termin, odnosno malo modifikovan 26. februar posto je to termin u kom ionako dolazim!