• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Za osnjezavanje Jahorine 3.485.000 maraka

Started by vip-jahorina, 22 June, 2010, 11:37:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


vip-jahorina

sto se tice "visokih standarda" to vam mogu potvrditi, jer sam imao priliku procitati uslove koje su postavili na tenderu. mislim da ce kao uostalom i nove zicare, biti rijec o vrhunskoj opremi.

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

vip-jahorina

moze tu stosta biti ... ali se pravimo da nas samo zanima kako cemo dobiti topove, a ovo ostalo cemo, po dobrom starom balkanskom obicaju vec nekako srediti  austin:(

brera

Ne vjerujem da æe sve proæi kako treba, bez razno raznih igara. I èekam kad u novembru jave da se je poèelo sa osnje¾avanjem Praèe.

DarkoN

Quote from: brera on 22 June, 2010, 12:16:35
Ne vjerujem da æe sve proæi kako treba, bez razno raznih igara. I èekam kad u novembru jave da se je poèelo sa osnje¾avanjem Praèe.
nadam se da ces biti ovo sto kazes za novembar vip-e. najbitnije je da se pocne raditi, sve sto se pocne i zavrsi se.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana

Ja cu biti optimisticna kao sto je bilo i kad su sesterosjedi bili u pitanju... iako ih nisam docekala ove godine... vidim da je prava ekipa jos tu, pozdrav svima :-) hug:(

vip-jahorina


snjezana

Evo me Vip-e, pustila sam da se malo odmorite od mene.. budem ja malo bacila oko na te ugovore pa cu dati strucno misljenje   ;D

BOJAN-BG

SAMO DA NEBUDE KO ZA SETOSEDE SVE GOTOVO A NEMA UPOTREBNE DOZVOLE

roPebn

Vipe kakav si da to zalijemo rakijooom!:D:D::D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D