• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

OC Jahorina ce emitovati obveznice 15 mio KM

Started by vip-jahorina, 09 July, 2010, 18:33:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


skiDeki

Kako sve to dobro zvuci, ali se slabo radi gore, nisu jos ni zapoceto zavrsili, mislim na garaze sestoseda, videcemo kako ce se odvijati radovi na sistemu vestackog osnezivanja, podrzavam u potpunosti sve ideje o modernizaciji i usavrsavanju jahorine, sto kao olimpijska planina i zasluzuje, samo me pomalo zabrinjava azurnost rukovodstva.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Ja nisam neki ekonomista, pa i nisam u stanju da si objasnim: zasto emisja od 15 mio a investicija od 3,5 mio?????
mozda su to sporedni troskovi  austin:(

skiDeki

Ni ja nisam ekonomista, nadam se da postoji dobro objasnjenje zasto je tako.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS

Quote from: vip-jahorina on 09 July, 2010, 18:43:42
Ja nisam neki ekonomista, pa i nisam u stanju da si objasnim: zasto emisja od 15 mio a investicija od 3,5 mio?????
mozda su to sporedni troskovi  austin:(

Nek se naðe 11.5 miliona!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

ma...dolaze vremena i kad se ide u zatvor :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Dobra ideja ali slabo ce oni to da realizuju. 15 miliona i nisu neke pare. Ali toliko uloziti u to sto ste naveli u tekstu je mnogo. Realna vrijednost radova je siurno manje od 60% od vrijednosti koje su navedene i placene za dosadasnje radove. Sto bi direktno znacilo da od svake marke koju akcionar plati, 40 pfeninga ide nekom u dzep. A ko ce biti taj ko ce kupovati akcije koje oni stave na berzu ce pokazati ko je uzeo novac od dosadasnjih investicija.

Veseraj...

Big_DANE

Quote from: MarijaBB on 10 July, 2010, 20:12:48
Dobra ideja ali slabo ce oni to da realizuju. 15 miliona i nisu neke pare. Ali toliko uloziti u to sto ste naveli u tekstu je mnogo. Realna vrijednost radova je siurno manje od 60% od vrijednosti koje su navedene i placene za dosadasnje radove. Sto bi direktno znacilo da od svake marke koju akcionar plati, 40 pfeninga ide nekom u dzep. A ko ce biti taj ko ce kupovati akcije koje oni stave na berzu ce pokazati ko je uzeo novac od dosadasnjih investicija.

Veseraj...

OLaaaaa Maki al ih ocrni...aL sto jes jes!!! :)