• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 25 August, 2010, 16:00:49
Ima dosta "dokumenata" i sa staza.

ja koliko sam upoznat mislim da nema  ideea:(  ima snimak na kameri... da ti ga ima ko spasiti na komp. pa da nam mal postavis :D SMUÈANJE u profesinalnom stanju tj. kak to radi profesionalac  :bravo::(

BOJAN-BG

hare tvoje su slike najbolje iz kafane  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Hare pa ti imas slike sa svim forumasima :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ja i nemam onu sliku iz dvoseda.

Sad se moze nesto popiti!

Kad sno vec kod slika,Boki, Hare, secate li se ove pijanke (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

JA BOLJE DA SE NESECAM  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Zasto druze, zar je bilo lose???
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

KAKVI LOSE,NEGO MI JE SUTRADAN BILO LOSE

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dobra vece imal sta fino ovako npr. neka kajsijevaca.... ma deki ima jos slika neg nisam imao vremena postaviti trebao na posao...koga sam zaboravio sorry :D drugi put

AAAA
auu tu je bilo guravo moj burazeru ;D sam mi je malo bilo krvio za papiric al nema veze (:smijeh: (:smijeh:  bilo je odlicno  :P

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobra vece - dobro jutro ljudi :D ja malo prolomio do kasnih sati pa lagano evo rakija je pripremljena samo ceka goste :D


(C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C) (C)

http://www.youtube.com/watch?v=KoU4FW6gOpw&feature=related IDEMO :D jos malo  s:nij) s:nij) s:nij) hiii

mijat

dobro jutro, da li je moguæe da hare tako rano ustaje (ili le¾e  ;D) zbog posla? mo¾e jedna klasika

skiDeki

Dobro jutro, Mijate daj nesto po tvom izboru 8)

Ne znam sta je sa Haretom, ali mi se cini da on nama spremi rakiju za dobro jutro i onda ide na spavanje :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

Naravno! sad ce i on oko podne da nam pozeli dobro jutro :o nego sta nam je sa Brerom??
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ooo dobro jutro  :bravo::(
i kakva je bila ova prepecenica   :o  (:smijeh: ma kakvi brera je zaglavio u nekoj birtiji slavi jer se oslobodio virusa 100% ga nece bit ni na poslu  devil:(

skiDeki

Slabo nesto kafana danas radi ???

Ako je neko voljan da sa mnom popije pivo, a moze i rakija....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...