• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat

pozdrav svima, posle 40 sati pecanja sti¾em na pravo mesto, u kafanu  ;D dajte jednu ljutu  ;D noæi su bile toliko hladne da sam mislio da æe da pada sneg  s:nij)

skiDeki

Pozdrav i tebi Mijate, ja sam danas bio na radnoj akciji i bilo je dobrog zezanja, piva,rakijei rostilja, kao da smo na nekadasnjoj omladinskoj radnoj akciji! ( ja sam bio brigadir) evo i fotke..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

nema sta deki red rad i disciplina,gde je to pivo

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahah ja da sam na ovoj slici 100% bi bio u ovoj mjesalici...svaka cast momci samo radite...ko radi ne boji se glavi a bogami uskoro i putovanja  :bravo::(

nego imal sta da se osvjeze brkovi  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Dobro jutro 8) Evo ja spremam klasiku, uskoro ce se i drug Mijat pojaviti
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja cu da  se javim prije mijata. moram da popijem jednu s nogu da se razbudim i moram da idem na fakultet.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

cujj i ja sam prije mijata hahaha previjanje zove ebga morao sam poranit...moze jedna za dezinfekciju  :bravo::(

brera


DarkoN

brera i ja cu jedan spricer za promjenu. hare je jutros bas poranio, treba mu cestitai. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: DarkoN on 06 September, 2010, 15:54:49
brera i ja cu jedan spricer za promjenu. hare je jutros bas poranio, treba mu cestitai. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Mo¾e, kako da ne. :bravo::(  ©ta mu bi, posljedice povrede, gubitka nokata??  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Mora èuvati prste, a pogotovo nokte. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Dobro vece, gotov je jos jedan radni dan, bas mi se posrecilo nesto, radim od jutra do mraka :-[
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

o evo i mene malo na jahi nista novo a i na forumu neka uspavanka  sleep:(

Big_DANE

Hehehe...Evo malo da vas razhladim u ovom tropskom baru :)

http://blejac.com/bikini-skijanje-i-snowbord/









 







 

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuuuuuuuu vidim da su borderke uvjek atraktivnije :D ma kakvi ja sad ni ne spavam evo slikice danas isao na previjanje i doktorica kaze ajde ti to sam sebi skini pa cu ti ja zamotat zovni me kad zavrsis  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: i tako sam imao vremena i uslikati svoj red finger  :'(

ko je gadljiv nek ne gleda  ludzatobom:((




P.S.
Poslusao sam druga dekia pa kupio sam vazelinsku gazu valjda drugi put nece ovako biti ebeno skidati pogotovo ako budem morao opet sam hahaha  (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro jutro opet :D hhahaa evo da ja pristavim MSD i ledene case u zamrzivac pa kad dodjete da se osvjezimo  :bravo::(