• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja ove omladine hahahah... spavaju do kad im je cejf gledaj nigdje nikog kad se treba popit, nista ja cu jednu sam pa valjda ce se neko pridruzit evo nasut cu 2 nek se nadje  ;D  (C) (C)

skiDeki

Dobro jutro, evo stigao sam 8) U Hare bas je gadno to na prstu, nadam se da ti je moj savet pomogao
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

al ste uranili svaka cast

DarkoN

dobro jutro. i ja sam tu, ja cu jednu rakijicu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma deki lose skroz...jel tebi bilo ovako  ludzatobom:((

mijat


DarkoN

hare postao pravi ranoranioc. ide jedna za tebe i jedna za mene i jos jedna ako neko naidje.  (C) (C) (C)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

naidjem ja, treba mi jos jedna za dezinfekciju  ludzatobom:(( zivjeli

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma mora se svasta nesto zavrsavati dok sam mlad i lud sto vise to bolje (informatiku sam zapustio zbog posla valjda me nece diskvalifikovat isao sam na par predavanja maci kasalj)... :D a pitao sam se gdje li je brera nije dosao na jutarnju ..jel sad sve OK za ono?

brera

Auuuu, prst, gadno. :'( :'( :'( Jadan Hare. hug:( hug:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 07 September, 2010, 14:14:38
Auuuu, prst, gadno. :'( :'( :'( Jadan Hare. hug:( hug:(

no sikiriki moj taste do zime i ti kad dodjes ce bit kao nov i najmladji od ostalih 9  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: nego jesil ti za neko pice dok smo ovako dobro raspolozeni

brera

Quote from: harison on 07 September, 2010, 14:17:05
Quote from: brera on 07 September, 2010, 14:14:38
Auuuu, prst, gadno. :'( :'( :'( Jadan Hare. hug:( hug:(

no sikiriki moj taste do zime i ti kad dodjes ce bit kao nov i najmladji od ostalih 9  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: nego jesil ti za neko pice dok smo ovako dobro raspolozeni
Uvijek. :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e ako je tako onda evo dvije ledene casice  (R) (R) i neka nova domaca, malo da probamo


pa da se lagano pripremamo da krenemo na VRH  (lift)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)