• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

Quote from: harison on 07 September, 2010, 19:49:41
Quote from: skiDeki on 07 September, 2010, 19:45:28
Quote from: DarkoN on 07 September, 2010, 19:37:48
evo deki ide pivo, valjda ce i mladi momci sa nama da popiju po jedno.  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Mislis na Breru i Mijata (:smijeh: (:smijeh:

pa ko je ovdje mladji od njih  :-\ hahaha ajde zivjeli

omladino, neozbiljna si  ;D mo¾e pivo i za nas  (PIVA)

brera


skiDeki

I ja ih mogu gledati bezkonacno puta, sad moze pivo za sve, uskoro ce zima, stara raja se polako skuplja na forumu...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: mijat on 07 September, 2010, 19:53:53
Quote from: harison on 07 September, 2010, 19:49:41
Quote from: skiDeki on 07 September, 2010, 19:45:28
Quote from: DarkoN on 07 September, 2010, 19:37:48
evo deki ide pivo, valjda ce i mladi momci sa nama da popiju po jedno.  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
Mislis na Breru i Mijata (:smijeh: (:smijeh:
pa ko je ovdje mladji od njih  :-\ hahaha ajde zivjeli
omladino, neozbiljna si  ;D mo¾e pivo i za nas  (PIVA)
Ali za nas bez pjene. Pjenu mo¾ete koristiti vi za brijanje, Harisu treba samo malo, iz æokanæiæa. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat

haretu je dovoljna i gumica za brisanje umesto pene za brijanje  (:smijeh:

skiDeki

Quote from: mijat on 07 September, 2010, 20:20:26
haretu je dovoljna i gumica za brisanje umesto pene za brijanje  (:smijeh:
Da ali samo original "pelican" (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

brera, kakav æe biti rezultat u beogradu? mogli bi tipovati uz pivce  ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a ja samo na propuh stanem i gotovo ne trebam se muciti :P deki goste nikad ne pitas jestel za SOK (PIVO) ....JA ISKRENO MIJATE TI KAZEM DA CE MOJI POBJEDITI I AKO IGRAJU S DRUGOM POSTAVOM. ...a za 20min igra Bosna - Francuska tu ce ovi izgubit kao i uvjek zato gledam vaterpol moji CRNOGORCI ebga evropski smo sampioni

P.S.
Evo upravo da vam predstavim novu clanicu naseg foruma (TANJAC)...redovna je èlanica i davno se registrovala ali zbog obveza nije mogla puno tipkati.
Prosle sezone smo se zajedno vozali tu je i sliica nase clanice pa vas molim da joj priredite jednu lijepu dobro doslicu. I naravno natocite pice  :bravo::(


skiDeki

Evo utakmica pocinje, Brera narednih sat ipo navijamo, svako za svoje, pa cemo posle zajedno na pivo!

Tanja dobrodosla u nasu klapu :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: mijat on 07 September, 2010, 20:35:20
brera, kakav æe biti rezultat u beogradu? mogli bi tipovati uz pivce  ;D
Neæu prognozirat. Ali ajde jedna na brzinu na moj raæun, jer poslije utakmice æete bar neko vrjeme biti ljuti na mene. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: mijat on 07 September, 2010, 20:41:40
ako nekog interesuje utakmica evo i linka: http://www.firstrow.net/watch/26330/1/watch-serbia-vs-slovenia.html

BIT CE OVDJE GUSTO  zato bolje gledajte vaterpol  :bravo::( a rezultat za SRB-SLO (nerijeseno)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ouuu 0-1 bgm dobro vam brera rece prvo cascavanje a poslije ljutnja... sreca pa je rekao ajmo po jedno...hahah da je rekao po dvije bilo bi 0-2  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: BIH - FRA 0-0

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

hare slabo si navijao. cg-srb 5:6

dobrodoslica tanji i od mene.

to nije razlog da ne popijemo po jedno ladno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...