• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TROPSKI BAR

Started by skiDeki, 12 July, 2010, 19:23:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ebga darkon
au Deki - Brera 1-1 kazem ja bit ce GURAVO  :bravo::( :bravo::(  KOD MENE I DALJE 0-0 ubise se ovi moji samo nogama po cjevanicama odose francuzi ko invalidi

DarkoN

deki i brera miroljubivih 1-1 . opasni francuzi ali nadamo se najboljem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu igraju bez nogu pa nas povedose 0-1 ahhhh  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: kakvi mi i fudbal, ko brera kad vozi snowboard

P.S.
prepravka 0-2 ebga kad nas pune nek nas pune kako treba hahaha

tanjac

moze pice za moje drugare  ;)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

aa to je taj 1. post i odma pice hehehe kako da ne moze evo da ja nesto predlozim.. jos nije nestalo hiiii, ne mogu u grad BAD mi skroz s ovakvim prstom heheh. zna brera treba biti dobar mamac  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:



laku noc svima sutra je novi dan nova nafaka... dosta odmora treba sutra na posao.. jednu s nogu pa zivjeli cujemo se kad uhvatim vremena

DarkoN

Quote from: tanjac on 07 September, 2010, 22:49:24
moze pice za moje drugare  ;)
prvi post i odmah kako treba. :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
i ja cu da popijem jednu s nogu i bjezim na spavanje, sutra me ceka naporan dan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

dobro jutro, klasika je spremna  ;D

skiDeki

Dobro jutro 8) Hvala Mijate
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

sinoc se malo preteralo ali za jedno pice se uvek nadje mesta    (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

dobro jutro. hvala mijate sto si se potrudio. zivjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

nemojte se zahvaljivati, pamtite i oko podneva mi vratite  ;D

DarkoN

Quote from: mijat on 08 September, 2010, 08:39:58
nemojte se zahvaljivati, pamtite i oko podneva mi vratite  ;D
to ce hare, njemu je tad jutarnja. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

Quote from: mijat on 08 September, 2010, 08:39:58
nemojte se zahvaljivati, pamtite i oko podneva mi vratite  ;D

gde ce ko biti do podne ko zna,zato je bolje uzeti jos po jednu sad  (C) (C) (C) (C) (C)  ima i viska ali od viska glava ne boli

DarkoN

kod mene nikad nema viska, uvijek je taman kad je alkohol u pitanju.  ;D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat