• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Cijene za sezonu 2010/11

Started by loop, 30 July, 2010, 16:35:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

loop

allways stand sideways!

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uh taman da legne sezonska...i ove zime sam uzeo godisnji 4 mjeseca  ludzatobom:((

DarkoN

hoce li ove godine biti nekih popusta?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

moram nazvat tetka Koromana mozda nam sredi nesto  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ajde ti Darkon prozovi ne znam sta ti dodje valjda neki tetak onaj kako se zove ....cek da se sjetim....a ja Dodika pa pitaj hocel ti dat jedno 10-15 motorni sanki da pola rentamo a pola da se zezamo mi s foruma zahvali mu se u moje ime zna on mene  ludzatobom:((

brera


brera


minjon81

Da li se varam ili su cene ne promenjene od prosle sezone?  :bravo::(

BOJAN-BG

jesu li ovo cene sa vestackim snegom na praci,a ako je ne zavrse mozda jos spuste cene ski pasa  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

abarth87

Zasto je sezonaska karta bez slike duplo skuplja od one sa slikom:):)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: abarth87 on 09 August, 2010, 23:46:56
Zasto je sezonaska karta bez slike duplo skuplja od one sa slikom:):)

jer je moze vise ljudi koristit. tj. prenosiva je (par likova se utali i kupe zajednicku) ... dok sa slikom ako te uhvate na liftu i nisi ti na slici oduzimaju

DarkoN

gospoda iz oc jahorina bi trebala da se ugleda na kolege iz ZOI84 koja daje popust od 50% na sezonske skipasove koji se kupe u oktobru.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

1984

Ima li sanse da se uvede neki popust na sezonsku za nezaposlene ?

brera

Quote from: 1984 on 12 September, 2010, 15:24:07
Ima li sanse da se uvede neki popust na sezonsku za nezaposlene ?
Ne, nikako. Oni sezonski ne trebaju, moraju tra¾iti posao. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

1984