• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Cijene za sezonu 2010/11

Started by loop, 30 July, 2010, 16:35:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


DarkoN

vip-e postoji li mogucnost da obicni ljudi dobiju neki popust na sezonski ski pass na jahorini (nesto kao sto nude ovi za bjelasnicu)?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja mislim da ovi za Bjelasnicu, prodaju sezonske od prosle godine...tj. traju do 01.01.2011. kao i prosle sezone sto su prodavali po 180-200KM...a tebi druze takodje sretno u trazenju posla(ako mislis samo za sezonsku onda ti je dobro radit kao konobar,kuhar,autopraonica ti folovi, trgovac..kad zaradis dovoljno za novu opremu i sezonsku onda samo 01.01. ili ranije kazes glasno i jasno OTKAZ hiiiiiiiiiiiiiii...naravno ako ti se svidi radit ostanes pa se dogovoris za slobodne dane) ebga svi radimo ali znamo za sta radim :D a tek kad se sjetim kako nam je dok uzivam na Jahorini onda nam je sve jedno radio 8 ili 88 sati  (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh:

Darkon: dobit ces popust al po guzovima.... trazis popust on ti jos vise digne cjenu hahahahah

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Meni stvarno nije jasno zasto uzimate sezonske ski pasove ako nema topova?
Skijalista Srbije imaju neku foru da kupite ski pass koji ima fleksibilno vreme, tacnije nije vezan za datum, imas mesec dana skijanja ali ih potrosis bilo kad u toku sezone!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Minjoni sezonsku kad uzmes tad i uzivas  ludzatobom:(( ... snijega uvjek ima i biti ce sve dok imamo muda za tarlahanje...a nek 15puta odes na Jahorinu i kupis kartu eto otplatio si sezonsku  3:(   ;D

DarkoN

treba na jahorina.org promijeniti cijene, jer stoje jos one stare.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

mijenjam cim stignem, nadam se za koji dan.
sto se tice popusta, vjeruj mi da nema sanse da bilo sta izmusvas. OC ima kontigent besplatnih karata koje dobijaju "zasluzeni" gradjani  (:smijeh:
u principu neki donatori, vlasnici akcija i sl.


vip-jahorina


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

i ja bi rentao dok radim  ;D imao bi NUS primanje  :bravo::( al ja samo pojedincima tj.  :-* osobama sa free tarifom

neca


vip-jahorina


Nerve

Gdje se ski-passovi kupuju, tj. gdje se mogu otici raspitati malo o tome?
Postoji li neka opcija da se plati u 2-3 rate?
Haj, kolika je Jahorina planina...

vip-jahorina

Prije pocetka sezone, karte mozes kupiti u hotelu bistrica. Rate? Nesto ne vjerujem, ali ipak ih pitaj.