• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Cijene za sezonu 2010/11

Started by loop, 30 July, 2010, 16:35:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Nichifor


Big_DANE

Hehehe...na rate :P  nisam ni ja cuo...al bilo bi super! :)

HeAd

na rate...pa nije austrija da je ski karta 400 maraka 6 dana...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 12 October, 2010, 15:40:27
na rate...pa nije austrija da je ski karta 400 maraka 6 dana...

Hehehe...covek je mozda mislio na sezonsku!

HeAd

ma ne vjerujem da ima i sezonska na rate..nema...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: Nerve on 12 October, 2010, 09:45:18
Gdje se ski-passovi kupuju, tj. gdje se mogu otici raspitati malo o tome?
Postoji li neka opcija da se plati u 2-3 rate?

Eto DEFINITIVNO NIKO NIJE CUO!!! NEMAA!!!

BOJAN-BG

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 12 October, 2010, 15:46:46
Quote from: Nerve on 12 October, 2010, 09:45:18
Gdje se ski-passovi kupuju, tj. gdje se mogu otici raspitati malo o tome?
Postoji li neka opcija da se plati u 2-3 rate?

Eto DEFINITIVNO NIKO NIJE CUO!!! NEMAA!!!

sto neznaci da nece biti kako svake godine ima manje gostiju mozda ovi iz O.C. uvedu i tu opciju  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Ako imaju citac kartica (danas ih poseduju cak i trafike, bar u srbiji) platis kreditnom i eto sam se bi napravis rate ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Nichifor


DarkoN

ma najbolje je da nama sa foruma daju besplatne ski pass-ove. nekome sedmodnevni, nekome mjesecni, nekome sezonski u zavisnosti ko ce koliko vremena provesti gore.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Nichifor

Quote from: DarkoN on 13 October, 2010, 13:28:34
ma najbolje je da nama sa foruma daju besplatne ski pass-ove. nekome sedmodnevni, nekome mjesecno, nekome sezonski u zavisnosti ko ce koliko vremena provesti gore.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

u potpunosti podr¾avam tvoj prijedlog. ja prvi ne bih uzeo sezonski. biæu skroman i uzeti mjeseèni. ostalo æu da platim. `oæu lovaèke mi sreæe

Nerve

Quote from: DarkoN on 13 October, 2010, 13:28:34
ma najbolje je da nama sa foruma daju besplatne ski pass-ove. nekome sedmodnevni, nekome mjesecni, nekome sezonski u zavisnosti ko ce koliko vremena provesti gore.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Slazem se.

Ma nisam ni konto da ima nesto na rate, al, eto, moje je da probam...    devil:(
Ali mora se priznat da je, za nas zivotni standard, prilicna cifra kesirat 550 Km odjednom. Cak i meni, koji sam zaposlen...


Haj, kolika je Jahorina planina...

Nerve

I jos nesto: ne mozemo se mi, ovdje, ravnati prema austrijskim cijenama i standardima sa balkanskim platama.
Haj, kolika je Jahorina planina...

brera


DarkoN

nemoj brera tako, daje nama oc stalno parnice na skijama, jer svaki put kada se spustis dobijes po bar jednu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...