• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

JAHORINA LJETO 2010

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 August, 2010, 22:30:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ma normala, sve u dure po starom....   :bravo::(  3:(  bja¾i ba nisi ni spomenuo VIP KAFANU ili jos nisi cuo za nju  3:(  (:smijeh:

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahahaahahahahaha ne mogu vjerovat kakvi kraljevi mogu zamislit kakav je bio tvoj izraz lica   ludzatobom:((  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

moram se prisjetit malo... hehe al kraljevi su cuj gdje je slovenska gostiona kod brere  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

sjecam se ja toga. podsjetilo me je ovo kada su napisali da jos jedan dan trazenja nece prezivjeti  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Slo. gostiona strana 7 i likovi the Damjan. Popravak: tri dana su tr¾ili. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: brera on 04 August, 2010, 20:57:37
Slo. gostiona strana 7 i likovi the Damjan. Popravak: tri dana su tr¾ili. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
sad sam i ja nasao
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Proèitah ja sad slovensku gostionu prejako je bilo hahaha kakva RAJA a da smo onako ludi i to nisam znao  (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::(

DarkoN

trazeci ovaj post isao sam od zadnje strane i pomao citao nase stare komentare i ismijao se posteno. lijepo se sjetiti nekih starih sala.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ovaj forum, poloako pise memoare ::)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

e sta ce tek biti sve posle ove sezone

skiDeki

To se ne moze ni zamisliti, kad nam hare pomuti um svezim slikama Jahorine u pola leta ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Quote from: skiDeki on 05 August, 2010, 00:08:43
Ovaj forum, poloako pise memoare ::)
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( Mislim da je jedinstven. :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(