• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

JAHORINA LJETO 2010

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 August, 2010, 22:30:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

jedva cekam da se zabjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

raca

Bio sam prosli utorak na Jahorini, nidje zive duse... pusto sve, sto se mene tice uzivancija, imas utisak da je sve tvoje. Napravio izlet sa curom, rucali na travi uz lijep pogled, popricali malo sa ljudima koji beru borovnice, kupili sok i neku telicu borovnica, popricali sa pastirom, igrali se sa njegovim kerovima (odavno nisam vidio boljeg njemackog ovcara)... sve u svemu, Jahorina ljepotica u svim godisnjim dobima!

Odem na Taru posle toga sad za vikend... sve vrvi od ljudi, imaju samo dva hotela Beli Bor i Omoriku i solidnu ponudu privatnog smjestaja i sve je puno. Neko na Jahorini bi trebao da stavi prst na celo.

Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

zburkos

Ma Tara je drukcija planina, ona je vise za setanje voznju bicikla mnogo je vece povrsine od Jahorine, ja sma bio prosle godine na Mitrovcu na Tari preljepo mjeto ima par vidikovaca sa kojih se pruza ljep pogled, zatim dva jezera za kupanje ma prava ljepota, a sto se tice borovnica mi tradicionalno idemo sredinom avgusta idemo par dana na Treskavicu u berbu..... ;D

raca

Nije vece povrsine i nema nista specijalno u ondosu na Jahorinu izuzev jezera na Mitrovcu. Meni je bilo super jer su ljudi osmisli sve za odmor i to po pristojnim cjenama. Staze za setnju i bajseve mogu da budu i na Jahorini, i drugi ljetni sadrzaji, samo treba nekoga prstom u oko da ubodes da bi vidio neku priliku, ubjedjen sam da Jahorina moze da pruzi i ljeti dobru ponudu.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.