• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Turisticka berza na Jahorini 2010/2011

Started by marina, 10 September, 2010, 16:14:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marina

VIP Jahorina Woman Team

BOJAN-BG

ako dodju gosti sa foruma na berzu koroman se nece dobro provesti  >:(

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 10 September, 2010, 17:50:02
ako dodju gosti sa foruma na berzu koroman se nece dobro provesti  >:(

Upravo tako! Kad treba da se krka i pije tu je prvi zajedno sa presednikom UH!  KAKA VAS NIJE SRAMOTAAAAAAAAAAAA BREEEEEEEE!!!!!!!!! 

VIP-e bo ajde posalji im neki e-mail pitaj ih siluj ih pitanjima i zovi telefonom...breeeeee sto se nista ne radi!!! DAL JE MOGUCE DA NE MOGU DA UBRZAJU TU EKSPROPRIJACIJU ZEMLJISTA!?!?!? STA RADE ONI!?!!?!

BOJAN-BG

najbolje da iznajmomo jedan mini bus da se skupimo i banemo svi gore na berzu

Bojan NS



brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

e kakve li ce lazi sve da budu na berzi zivo me interesuje

marina

hmmmm svasta se izrodi iz ove teme o berzi!
Naime, berza je bila uspjesna, dobro posjecena. Hotelijeri su se stvarno potrudili. Prvo vece u Vucku, bila je super svirka, druzenje, cuganje, klopa ..., sutradan je u Kolibi organizovana prezentacija objekata,vina, istina bilo je govora i o tome da su spustene cijene ski karata, a da se sa iskopima za kanal za postavljanje instalacija za osnjezivanje treba krenuti svaki dan.
Uvece je bila organizovana zurka u klubu Hotela San, pjevala je Ruzica Cavic, i isto je bila dobra festa koja je trajala do rano ujutro.Sve u svemu atmosfera na Jahorini je bila jako pozitivna , a ja se nadam da ce se taj trend odrzati i trajati i trajati i trajati .......
Evo i koja fotka
VIP Jahorina Woman Team

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( ZNAO SAM DA CE BIT RAKIJE  :'( :'( :'( :'( jojjjjjj hahaha trebali smo mi s foruma prisustvovati ne bi se peglali konobari i nebi morali vracati pune boce u magacin pomogli bi im sto se toga tice (mozda bi bilo i za ponjet  (:smijeh: )  SLIKE SU ODLICNE  hug:(

P.S.
Ruzica jel to ona plavka  ??? standardna pjevaljka na Jahorini  :bravo::(

Bojan NS


brera


DarkoN

sramota je da nisu izvukli nikakve pouke iz sezone kakva je bila prosla. umjesto da krenu naprijed oni i dalje tapkaju u mjestu i misle kako ce i dalje da bude ovaca za sisanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

sina

upravo to....necu da budem ovca za sisanje. >:(