• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


brera


brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


mijat


brera

 ;D (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ;D Ipak smo te malo isprovocirali. :bravo::( :bravo::( :bravo::( Stvarno dr¾i ono oko kuæe ili izpod vode?

DarkoN

ocekivana lagana pobjeda amerike. moze jedno pivo za mene i dekija, za mijata i breru spricer, za bokija nisam siguran mada mislim da ce i on pivo, a za malog hareta alpsko. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Quote from: DarkoN on 12 September, 2010, 22:37:10
ocekivana lagana pobjeda amerike. moze jedno pivo za mene i dekija, za mijata i breru spricer, za bokija nisam siguran mada mislim da ce i on pivo, a za malog hareta alpsko. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Moze, moze hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Paaaaaaa zar opet ALPSKO  :'( :'( :'( budi milostiv DARKON imam i ja dusu hahahah dobit cu zapetljanje crijeva  3:( valja izdurat radit dok ne pocne sezona  :bravo::( vec su $ $ za bord na c.card JOS MALO PA JE DOMAAAAAAAA  ludzatobom:((

DarkoN

dobro jutro, klasika je spremna.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

dobro jutro, mene sramota da otvaram kafanu svako jutro  ;D mo¾e klasika  ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ah sto nebi mogloooooooooooooooooooooooooooo, ah jesmo se zaredali 07:00 - 08:00 - 09:00....hahh a brera ce se javiti u 10:00 nesto kasni valjda guzva na cesti  (:smijeh: (:smijeh: