• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: harison on 13 September, 2010, 09:07:09
ah sto nebi mogloooooooooooooooooooooooooooo, ah jesmo se zaredali 07:00 - 08:00 - 09:00....hahh a brera ce se javiti u 10:00 nesto kasni valjda guzva na cesti  (:smijeh: (:smijeh:
mora da mu je preslo od trebe, pa sad i on kasnije ustaje.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuuu ako je tako onda ga valja budit svako jutro kad dodje na Jahorinu....da ne propusti tek ispeglane staze  ludzatobom:((  jedva cekam kad bude OVAKO


DarkoN

Quote from: harison on 13 September, 2010, 11:04:28
auuuu ako je tako onda ga valja budit svako jutro kad dodje na Jahorinu....da ne propusti tek ispeglane staze  ludzatobom:((  jedva cekam kad bude OVAKO


ti bas hoces da meni srce otkaze prije nego snijeg padne.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nemoj druze, jak si ti drzi tebe tuborg green s Prace onako hladan uffff :D hahaha idem posao zove moze jos jedna s nogu   hug:( cujemo se pozdrav

mijat


DarkoN

ooo hvala mijate sto mislis na mene. sad bi mogli jos po jedno popiti. valjda ce nam se i ostali pridruziti. a breri je izgleda virus zadao neocekivan udarac pa ne moze da dodje sebi   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


DarkoN

izgeda da nema nista od toga mijate, nigdje nikoga. nema veze vise za nas dvojcu.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
zivjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Evo i mene na pivo, izvinite sto malo kasnim :-[
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

nikad deki nije kasno za pivo i dobro drustvo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

evo i ja kasnim ali sam svratio na pice... ebaji ga ja sam izgleda zadnji pa placam turu ...  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) ev i peta pa nek se nadje...ZIVJELI

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
SVASTA KOD OVIH SLOVENACA EBGA KAD KLIMA NE RADI IMA DRUGO RJESENJE
http://www.sarajevo-x.com/zanimljivosti/clanak/100913132

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nekome dobro jutro, a nekome laku noc ...ajde vrijeme je za horizontala cujemo se kad se probudim  ideea:(

skiDeki

Dobro jutro, klasika spremna!!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, tu sam ali nemam vremena da se javim  ;D mo¾e i meni klasika