• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Dajte mi jedno pivo da se dokrajcim! MARKA NIJE BITNA....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


DarkoN

moze mijate rakija. izgleda da smo jutros samo ja i ti poranili.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dobro jutro, mijate, darko tuj sam :P :P :P

Utakmica je bila bas  test zivaca ali smo zato popili brdo piva >:D >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

tu sam i ja zaboravili ste da sam se promjenio hahah....sad ide zima pa se privikavam ustajati ranije :D kako bi na Jahorini ustajao u 07:00 moze i za mene jedna za dobro jutro  :bravo::(

DarkoN

ovo je super vidjeti, nadam se da cemo se jos malo ovako sastajati na sestosjedu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Cuj malo, ja planiram 15-20 dana na Jahu ove godine, vi ste vec tu.....

JEDVA CEKAM ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da da fina smo klapa a tek kad padne snijeg kakva cemo bit  :bravo::( ti i ja smo tu blizu pa mozemo otic kag god, samo je steta za ove sto zive dalje pa ne mogu isplanirati odmor u isto vrjeme kakav bi to haus bio  ludzatobom:(( al oni koji zele a ne mogu doci, nek mi se jave preko privatne poruke ofo ono sve cemo srediti ;) pa cemo zajedno na Jahorinu
  hug:(

skiDeki

Hare razbole me ovom slikom!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

vec me hvata ona jahorinska groznica... moram popiti jos jednu rakijicu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

tanjac

pundravci poceli da rade,jos hare lozi sa onom fotkicom

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vrijeme je za posao...pozdrav pa se cujemo veceras. moze jos po jedna s nogu ajmo ZIVJELI  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

DarkoN

i ja cu popiti jednu s nogu. zivjeli.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...