• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Snow-Park Bjelasnica

Started by harison, 25 January, 2010, 01:17:55

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: skiDeki on 18 November, 2010, 22:37:39
Nemoj mi olimpik podcenjivati >:( na bjelasnici sam naucio skijati i jos me vuce nostalgija prema toj planini :-*
kada budes dolazio lako cemo organizovati jedan dan skijanja na bjelasnici.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Stvarno ne bi bilo lose, zapravo odlicno je, Mijat je sigurno u istom terminu kao i ja pa bi mogli zajedno na jedan dan otici!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

to je bar lako organizovati. samo treba odrediti jedan dan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dogovoricemo se svakako,! Steta sto nema dvojnih ski pas

Ides li svake godine na Bjelasnicu S'obzirom da uzimas sezonsku na Jahi?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

nisam do sada isao. ove godine nisam siguran ni za sezonski na jahi jer ne mogu da dodjem do popusta kao predhodnih godina.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

a INDEX?? Valjda studenti imaju neki popust?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 18 November, 2010, 23:14:40
a INDEX?? Valjda studenti imaju neki popust?
samo studenti koji su na DIF-u, i nisam siguran da i oni mogu dobiti sezonski. do sada sam imao neke seme kako sam dolazio do popusta, ali ove godine izgleda nista od toga. nema ovde nekog odredjenog popusta za studente i djake, sve ti se svodi na to kako se ko snadje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

koliko znam takvih popusta nema nigde!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hehehe Bjelasnica je ludilo...mislim staze su da se  regge, ali transport je NULA OD NULE MISLIM DA NE MOZE BITI GORI....

@Darkon:
Quotesve ti se svodi na to kako se ko snadje
KO ZNA, BA© ZNA  :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: