• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

gondole

Started by ovejaras01, 23 September, 2010, 17:54:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DJ AmmAre0n

http://www.gss-sarajevo.com/

mirzolini

fala darko na dobrodoslici, ma ok je to sto ti kazes sto se tice omjera snaga ,ali vjeruj mi za par godina a mozda i ranije to ce se izjednaciti tako meni barem izgleda.ipak ostajem pri stavu da bi obje planine dobile dosta,ma moze se u nekom prijelaznom periodu dogovoriti i podjelu zarade  u omjeru recimo 60-40 ,da se to rijesiti...a ludilo bi bilo raja bi furala gdje stignu,cugali,posjecivali mjesta gdje se nesto dogadja ovako su vezani ski pasom za jedno skijaliste...tako meni to izgleda s:nij) s:nij)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 :bravo::( :bravo::( :bravo::(  (Y) to je dobra stvarka

DarkoN

Quote from: mirzolini on 31 October, 2010, 23:01:53
fala darko na dobrodoslici, ma ok je to sto ti kazes sto se tice omjera snaga ,ali vjeruj mi za par godina a mozda i ranije to ce se izjednaciti tako meni barem izgleda.ipak ostajem pri stavu da bi obje planine dobile dosta,ma moze se u nekom prijelaznom periodu dogovoriti i podjelu zarade  u omjeru recimo 60-40 ,da se to rijesiti...a ludilo bi bilo raja bi furala gdje stignu,cugali,posjecivali mjesta gdje se nesto dogadja ovako su vezani ski pasom za jedno skijaliste...tako meni to izgleda s:nij) s:nij)
potpuno se slazem, samo ako bude dobre volje oni ce to i da urade.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mirzolini

tesko kad nam je vecina papaka u savezima...ali bice valjda bolje ... s:nij)