• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nova cesta

Started by marina, 24 September, 2010, 12:18:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marina

Za one koji poznaju Jahorinu i naselje Sator, mozda ce biti interesantna novost da se trenutno pravi jos jedna dionica ceste u donjem dijelu naselja Sator
.Tako da sada kada idete glavnom cestom prema Satoru, dodjete do one krivine gdje je parking i imate cestu kroz donji dio naselja koja sada ima izlaz pored pansiona Winter ponovo na tu tzv.glavnu cestu prema Satoru. Fakticki tu sada imamo kruzni tok, sto ce svakako smanjiti guzvu na cesti.
Evo kako teku radovi ....
VIP Jahorina Woman Team

Big_DANE

Bravo bravo!!! To je jos jedna simpaticna vest! :)  Nadam se da ce napraviti i koje prosirenje ili parkinge da ljudi ne bi parkirali po putu!!!!

vip-jahorina

dole kad se spustis ima dosta parkinga. ali uvijek svi hoce da parkiraju na glavnoj cesti i onda nismo u stanju da ocistimo kako treba ...
to je sad kruzni tok, tamo od Dobre (to je na ulazu u glavno naselje, prije njega je veliki parking) pa kroz donje naselje, povezuje vikendice Lovac, Bos. kuca, Bijeli bor, Vuk i onda okrce prema glavnoj cesti i povezuje Winter, Bijelu, Sarajevsku pricu i Zimski san.

minjon81


marina

radovi na cesti napreduju, samo jos da se asvaltira! :bravo::( :bravo::( :bravo::(
VIP Jahorina Woman Team

Filipino

Zategnuto kao autostrada,svaka cast!

Big_DANE

ja takodje mislim da izgleda odlicno!!! :)

midwest

Put je odlican, ali ta bijela vikendica na slici - valjda skupa stolarija, pa gazda stedio na velicini otvora prozora!  3:( Bilo je jace od mene, iako je off-topic, morao sam to prokomentarisati. Nek' se vlasnik, ako posjecuje forum, ne nadje uvrijedjenim...

vip-jahorina


dasa

Ovaj puteljak je bolje uradjen nego koridor 10  ;D

vip-jahorina

morali su, prolazi meni ispred kuce  :-X

Big_DANE


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


marina

Evo da vidite kako to u konacnici izgleda. Ja sam jako zadovoljna i mislim da ce ovaj kruzni tok biti super i da ce se puno bolje moci regulisati saobracaj na ovom lokalitetu.
VIP Jahorina Woman Team