• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nova cesta

Started by marina, 24 September, 2010, 12:18:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

odlicno. nek se nesto i zavrsi kako treba i na vrijeme. izgleda jako dobro.  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

marina

Napravljen je i mali parking ispod Pansiona Winter,a gle cuda to je i vrlo malo ispod VIP-ove kuce. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
VIP Jahorina Woman Team

minjon81

 :bravo::( :bravo::( :bravo::(
neka se bar nesto privodi kraju!!!

Filipino

Super izvjestaj!
Jedinstveni ugodjaj- u divljini si,a ipak na asvaltu.

MarioV

Moji dragi forumasi,
Ova cesta , a uz nju i kompletna novoizgradjena cesta kroz naselje Sator trenutno ne sluzi nicemu jer je neprohodna!!!!!. Zali Boze novaca utrosenih u to.
Koroman (OC) tvrdi da ciscenje nije u njegovoj nadleznosti, a Goran (nacelnik Trnova)  kaze da jos nisu potpisali ugovor sa eventualnim firmama o odrzavanju ove ceste. Kad ce??? U aprilu ????
Vjerujte mi da cak ni lokalni psi lutalice ne mogu proci ovom cestom. A sutra otvaramo zimsku sezonu i pricamo o gondolama !
Ocaj!

vip-jahorina

pravno stoje stvari ovako:
OC stvarno nije duzan da cisti Jahorinu niti sator. Uglavnom oni to i odrade, ali ponavljam nije njihov zadatak.
ciji jest?
opstine Pale i opstine Trnovo su iskljucivo nadlezne za ciscenje jahorine. Do ulaza u Jahorinu put cisti Romanija Putevi, koji to usput receno odlicno odradjuju.
Ali kad se udje naJahorinu, kako tu prestaje drzavna cesta, nadleznost prelazi u ruke opstine Pale, koja kako sam vec rekao se ne pocese po glavi kako da rijesi taj problem.
Sa opstinom Trnovo nije bolja situacija. S razlikom sto oni naplacuju ulaz u svoj dio naselja Sator pa od tih novaca ciste put. Vjerovatno ce onda cistiti i taj dio novo napravljene ceste.

Uglavnom, jednom kad vlada izdvoji Jahorinu iz opstinskih resursa, onda ce plakati vjerovatno sto se nisu malo vise potrudili. A situacija u BL je takva da im je puna kapa lokalnih gazda koje srozavaju ugled planine.

leone

mo¾e li neko nacrtat ovu novu cestu na mapi.........hvala..

loop

allways stand sideways!

leone