• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Dodik otvorio magistralni put Aerodrom - I. Sarajevo - Jahorina

Started by vip-jahorina, 28 September, 2010, 12:23:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE


Big_DANE

EVO VIPE PA UCRTAJ AKO ZNAS TACNU TRASU PUTA! :)



p.s. imam 24'' monitor pa mi slika nije velika! :P


DarkoN

brera do tada ces imati detaljna uputstva. a posto ja zivim blizu aerodroma, samo mi se javi i ja cu da te sprovedem do tog puta.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

lose se vidi na ovom satelitskom snimku. put se ukljlucuje na stari put preko trebevica i onda preko triange prema jahorini. taj dio starog puta do triange je trebapo biti prosiren.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...



DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


Big_DANE


brera

Quote from: DarkoN on 28 September, 2010, 12:31:41
sve cestitke i od mene. ovo je fantasticno. za razliku od dosadasnjih oko 35 km sada ce do jahorine biti svega 20-tak km.   :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Sad te neæe "sjebat" 35km, veæ 20. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

Koliko sam ja shvatio guzve izbjegnu samo oni koji dolaze iz pravca Mostara...ovi iz pravca Zenice idu standardnim putem?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 28 September, 2010, 20:01:00
Koliko sam ja shvatio guzve izbjegnu samo oni koji dolaze iz pravca Mostara...ovi iz pravca Zenice idu standardnim putem?
svi koji dolaze iz pravca mostara, zenice, tuzle, tj svi koji su prije prolazili kroz sarajevo da bi dosli do jahorina ce izbjeci guzvu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...