• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Dodik otvorio magistralni put Aerodrom - I. Sarajevo - Jahorina

Started by vip-jahorina, 28 September, 2010, 12:23:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

pa gdje skrecem ja primjera kad idem autoputem zenica -sarajevo gdje se iskljucujem da izbjegnem sarajevo i da okrenem prema palama?
ja inace idem na vogoscu udjem u sa i okrenem gore prema palama....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4



DarkoN

kad idete iz pravca zenice, necete isi u vogoscu, nego idete prema sarajevu tim putem kojim ste isli jer su bili radovi. onda cete doci do stupske petlje, tj mjesta gdje ste skretali prema gradu, tu cete samo nastaviti pravo, mislim da treba da se prati putokaz trnovo ili foca. i onda onim putem koji sam vam nacrtao na onoj mapi. kad budem imao vremena napravicu novu gdje ce bti ucrtan taj put.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


snjezana

ha ha..dobra ideja... Onda æu se i ja morati izgubiti... ;D ;D



HeAd

darkone...to mi se cini duze...stupska petlja ...pa jos dole...pa onda tek motati lijevo...do stupske po onoj guzvi dok dodjem vec sam preko vogosce kod hotela saraj....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

objasnit cu vam ja, samo sad nemam vremena. veoma je jednostavno ...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo drustvo put je sredio by:Harison molim pricekajte sad ce slike  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Idemo  redosljedom skontat cete sami :) ako treba pomoc javite se tu sam  hug:(: ako vam odgovara sastavite ih ili trebate opet moju pomoc :P

Gradove koje sam oznacio i skijasi koji prolaze kroz ove gradove mogu koristiti ovaj novi put,
1.


2.


3.


4.posudio sam od Vipa slicicu on je bolje odradio ovo osnovno skretanje (Stupska petlja)


5.


6.


7.


8.


9.


P.S.
Ovo sam morao napraviti kako mi se tast nebi zagubio hahahaha al kak gledam njemu cu morati napraviti 5 razlicitih primjeraka i jos jedan rucno izradjen hahah

HeAd

kako si ovo zapetljo ja vise neznam ni hocul znati doci i ovim putevima kojim sam dolazio  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

hare zeznuo si jednu vrlo bitnu stvar. ovaj put koji si ti napravio ide preko dvorista, a ovaj put koji je danas otvoren ide na jasik koji se nalazi na starom putu preko trebevica, tj 3 ili 4 km prije trijange.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

mislio sam da je taj jer je nekako najsiri iz google perspektive i ako nije ovaj sto sam ja napravio onda im bezveze i to sto su napravili od puta  3:(
ovo je put i bio bi puno korisni da su ovako uradili:


ajde ak imas vremena prepravi gdje se skrece za jasik pa mi send na PP

dodje mi da sutra odem s biciklom do jahorine samo da vidim gdje se prikljucuje i kuda vodi put  >:( >:( al posao pa me to ebe nista prije subote