Pozdrav Gost

Vlasic - skijanje u srcu Bosne

• 300 Odgovora
  • 88870 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

HeAd

• 4245
Odg: Vlasic - skijanje u srcu Bosne
« Odgovori #285 u: 07 Siječanj, 2015, 18:52:41 »
Jel neko danas skijao gore?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad žirafa neće biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

« Odgovori #286 u: 08 Siječanj, 2015, 11:41:34 »
Ma išao sam sa djecom malo danas pa se sjetio zbog čega sam batalio Vlašić još ranijih godina. Prvo, tri skijalista, tri nadležnosti, tri različite ski karte. Babanovac, Sunce (bebi lift) i fis. I nakon toga rekao bi čovjek da su bar staze malo uredili....to je strašno. Neće skije da idu nizbrdo   austin:( nevjerovatno. Prijateljica uzela učitelja i pored časa (paprenog) morala mu platiti kartu na bebi liftu. Smrad jedan smrdljivi, sreća pa nisam bio blizu. Ima još al nemam živaca....Ne idem ni na Kupres jer su dvije staze 30 maraka, ali ima Bagarić koga da guli, pa ide to...al to je za drugu temu.

Ne znam zasto si na sve ljut u BiH....Ako je tako spremis se fino i za svoju lovu negdje vani pa se iskijaj do bola. Ja sam isao na Kupres i meni je dole cisto OK. Otici na jedan dan iskijati se i kuci. Tebi ne valja Vlasic, ne valja Kupres, sta valja ? Cijena karata jeste velika i na Vlasicu i na Kupresu tu se slazem ali za svoj gust mogu odvojiti koji put u sezoni...čljudi puse pa novce pretvaraju u cisti dim, znaci svak svoj gust placa... 

Prijatelju, Nichifor je skroz u pravu. Vidim da govoris ako je skupo ovdje da ide vani pa da skija, prijatelju ja sam u Nassfeldu bio u hotelu Cube polupansion, udaljen od gondole 30 metara, 6 dana - 420 € ( ukljucena ski karta 6 dana ), a na jahorini isti tretman i period bi me izasao 753 KM pa ti prvo skoci pa reci hop..

« Odgovori #287 u: 09 Siječanj, 2015, 21:27:44 »
Onda odes u Nassfeld i sretan jel tako ?   austin:(

*

MiKuLa

• 151
    • Jahorina Apartmani Jovic
« Odgovori #288 u: 10 Siječanj, 2015, 02:57:28 »
Vidim da ti matematika leži, stručan si da porediš žabe i babe. U kom to periodu u Nassfeldu u Cube možeš za 420€ da se skijaš 6 dana, a kad i gdje ti je pansion na Jahorini 300€?
Momentalno ti je cijena u Nassfeldu u Cube za spavanje u sobi (bez tuša i toaleta !!!) 300€ uz obaveznu kupovinu ski karte 206€ za 6 dana. Hranu i piće neću ni da spominjem. Za kupatilo u sobi ti treba još minimum 80€ ako je u pitanju četverokrevetna soba. Uzgred Cube sa željeznim krevetima na sprat ima sve odlike kasarne i studentskih domova, a sami napominju da ovaj hotel nije pogodan za porodice. Pa sad matematičar, saberi (se).

Prijatelju, Nichifor je skroz u pravu. Vidim da govoris ako je skupo ovdje da ide vani pa da skija, prijatelju ja sam u Nassfeldu bio u hotelu Cube polupansion, udaljen od gondole 30 metara, 6 dana - 420 € ( ukljucena ski karta 6 dana ), a na jahorini isti tretman i period bi me izasao 753 KM pa ti prvo skoci pa reci hop..

*

HeAd

• 4245
« Odgovori #289 u: 10 Siječanj, 2015, 09:54:37 »
Mikula ga sasu u brk :)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║

« Odgovori #290 u: 10 Siječanj, 2015, 19:52:53 »
Vidim da ti matematika leži, stručan si da porediš žabe i babe. U kom to periodu u Nassfeldu u Cube možeš za 420€ da se skijaš 6 dana, a kad i gdje ti je pansion na Jahorini 300€?
Momentalno ti je cijena u Nassfeldu u Cube za spavanje u sobi (bez tuša i toaleta !!!) 300€ uz obaveznu kupovinu ski karte 206€ za 6 dana. Hranu i piće neću ni da spominjem. Za kupatilo u sobi ti treba još minimum 80€ ako je u pitanju četverokrevetna soba. Uzgred Cube sa željeznim krevetima na sprat ima sve odlike kasarne i studentskih domova, a sami napominju da ovaj hotel nije pogodan za porodice. Pa sad matematičar, saberi (se).

Generalno mi ne lezi matematika, ali mi lezi da kazem ono kako jeste. Preko agencije Mountvacation 06.1 - 11.1og u toj cijeni je ski karta i smjestaj polupansion i uhvatili smo tada neki popust. Nisam rekao da je gore zivot jeftin vidim da spominjes hranu i pice, ali da razlika u cijeni bude skoro nikakva (hotel+karta) gore i ovdje, pametnom dosta. Sto se tice zabe i babe, pa mislis li ti da sam ja usporedjivao pansion i hotel? Ako je tebi pansion i hotel isto, onda.. Pa uzeo sam primjer hotel sa Jahorine, tocnije hotel Lavina. Normalno da se moze naci smjestaj jeftinije na Jahorini od navedene cijene, daleko od toga ali sam uzeo primjer hotela ovdje i gore, ako zelis mozes dobit prtsc uplatnice prijatelju (k)

Sto se tice hotela Cube, s namjernom smo otisli u taj hotel bas iz tih razloga, jer je neobican hotel i mozes stosta drugo raditi od razliku drugih hotela i to sto se tice da nije preporucen za porodicu sigurno iz tog razloga to pisu jer su gosti omladina i da kazem stalno neki party non-stop. Ako si ti porodicni covjek i zelis odmor onda ti je odmah ispod Cube-a hotel Sonnenalpe lanac Falkensteinera, plati i uzivaj.

Pa evo ti link pogledaj http://www.mountvacation.hr/austrija/nassfeld/cube-nassfeld?arrival=2015-01-12&departure=2015-01-17&currency=EUR&lang=hr&personsAges=18,18,18,18 pa usporedi bilo koji hotel 5 noci + ski karta, pa mi javi koliko je jeftinije?

Ah, tek ugledah da drzite apartmane na Jahorni, pa shvacam vaš text.

Svako dobro regge (Y)

*

Nichifor

• 1739
« Odgovori #291 u: 11 Siječanj, 2015, 22:16:19 »
Tema je Vlašić pa se vratimo temi, sto ljudi sto ćudi. Možemo u kafani da nastavimo.

*

Nichifor

• 1739
« Odgovori #292 u: 06 Veljača, 2015, 02:22:00 »
neko je po rođenju takav kakav jeste a neko to postaje jer mu društo nameće. ovima sa vlašića je to društvo nametnulo pa ne znau šta je reklama. ovo nema veze sa autorskim pravima ali eto, kad ne znate imaćete to što imate gore i dalje.

*

HeAd

• 4245
« Odgovori #293 u: 06 Veljača, 2015, 13:37:33 »
glupost, mjesto da puste da se reklamirao i onako napacena i devlastirana planina...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║

*

loop

• 1041
« Odgovori #294 u: 22 Studeni, 2015, 11:57:20 »
ratraci na stazi  ideea:(
allways stand sideways!

*

MiKuLa

• 151
    • Jahorina Apartmani Jovic
« Odgovori #295 u: 29 Studeni, 2015, 15:57:32 »
Pogledajte prelijepe snimke iz zraka sa prvog skijaškog dana na Vlašiću.

https://www.facebook.com/srednjabosna.ba/videos/447230565471173/

« Odgovori #296 u: 14 Prosinac, 2015, 09:09:10 »
Bio u subotu na jednodnevnom skijanju. Snijega nema puno, ali sve staze su otvorene i skijanje je fakat dobro. Po neki kamen il' grana viri na stazi, al' ništa strašno. Vrlo malo skijaša, nema čekanja na liftu. Slika sa Markovca

*

bakica

• 255
« Odgovori #297 u: 16 Veljača, 2016, 11:08:14 »
Kad čitam vaše komentare, bude mi žao što ne živim u Travniku,  ;((  pa da mogu časkom skoknuti na Vlašić, kao što sad mogu do Jahorine. Nekako mi daleko da dođem na jedan dan  (blush)

« Odgovori #298 u: 22 Siječanj, 2017, 19:49:48 »
Pozdrav za sve forumase.
Cinjenica je da je glavna tema Jahorina, ali evo da i ovde uradimo neki update 😃. Mozda ce nekome koristiti. Upravo sam se vratio sa Vlasica i mogu reci da su staze danas i juce bilo top sredjene. Bile su i guzve, ali to i ne iznenadjuje s obzirom na datum i snijeg😃. Jedina zamjerka je to sto najduza staza na planini(kraj skakaonice) nije bas upotrebljiva za skijase 😏. Puna sankasa i pjesaka. Mozda to i nije tako strasno, ali nije bas da za nas koji skijamo. 😃
 ovako to izgleda

« Odgovori #299 u: 06 Listopad, 2017, 11:40:27 »
Pozdrav,
Ima li kakvih novosti o ugradnji nabavljenih cetverosjeda u skoroj buducnosti?