• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vlasic - skijanje u srcu Bosne

Started by vip-jahorina, 02 October, 2010, 13:43:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor

Ma poslacu ti kompilaciju padova, nije to problem.  hug:(


Nichifor


kron1010

Vidm da nema bas puno skijasa na otvaranju...je li ko probao kakve su staze ?



skidub





kron1010

Pa ne mogu ja cijeli svijet mijenjati.....I ja bi volio da je djabe ali toga vise nema...nazalost... sta bi sad



kron1010

Nisi tijedini ljut...ali ovo nije mjesto ispoljavanja svojih frustracija. Sve stoji sto si rekao....ali represivni aparat ove drzave stiti te guzice, i tu se nista ne moze napraviti....osim toga dodju ti jebeni izbori i svako opet "zaokruzi svoje " i sta mogu da zakljucim...da sam posljednji Mohikanac ...nisam iz dalmacije iz BiH sam...ali stoka je zasjela a ja imam jedan zivot ne  zelim ga provesti u ljutnji....nego kad mogu odvojiti tih jebenih 30 KM odem pa se iskijam i uzivam srce mi puno i dusa zadovoljna, nemam vremena da se borim protiv vjetrenjaca imam jedan zivot ne zelim ga potrositi na te supke...

smislo

 (Y)
Quote from: kron1010 on 06 January, 2015, 21:28:17
Nisi tijedini ljut...ali ovo nije mjesto ispoljavanja svojih frustracija. Sve stoji sto si rekao....ali represivni aparat ove drzave stiti te guzice, i tu se nista ne moze napraviti....osim toga dodju ti jebeni izbori i svako opet "zaokruzi svoje " i sta mogu da zakljucim...da sam posljednji Mohikanac ...nisam iz dalmacije iz BiH sam...ali stoka je zasjela a ja imam jedan zivot ne  zelim ga provesti u ljutnji....nego kad mogu odvojiti tih jebenih 30 KM odem pa se iskijam i uzivam srce mi puno i dusa zadovoljna, nemam vremena da se borim protiv vjetrenjaca imam jedan zivot ne zelim ga potrositi na te supke...