• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Novi projekti na Jahorini za sezonu 10/11

Started by ovejaras01, 04 October, 2010, 17:34:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

ko je zaduzen? mislim da ce to sve prenjeti na gss, jer ipak oni u malom prstu imaju sve podatke.
a oni ce u svakom slucaju postavljati znakove.

DarkoN

sad nesto razmisljam, to mi dodje i logicno jer ipak gss radi za oc dok rade zice.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS

Ovo je dobra vest, mogu malo na Kopaonik da se ugledaju, tamo je stvarno sve dobro obele¾eno, info table koja ¾ica radi a koje ne sa mapom su prava stvar

skiDeki

Oho, druga dobra vest danas :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Izgleda da ce uskoro sneg s:nij) s:nij)

Vip-e ovo ti je drugi Bambi :P
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

ovo je neki novi momenta, hare prijeti breri  ???
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sezona 2011 (PAKLENA SEZONA)  anan goja vozi goja kosi anan

cos


vip-jahorina

kad se cos pocne spustati sa svojim skijama koje voze na sve starne i unazad i u stranu (kad pada  :P
i naravno kad pocne one dobre izvjestaje davati - i onda navecer kad ga probamo napiti, a on se ne da, a onda ipak pocne mu se petljati jezik
e to se ceka  ;D

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 23 November, 2010, 18:12:13
kad se cos pocne spustati sa svojim skijama koje voze na sve starne i unazad i u stranu (kad pada  :P
i naravno kad pocne one dobre izvjestaje davati - i onda navecer kad ga probamo napiti, a on se ne da, a onda ipak pocne mu se petljati jezik
e to se ceka  ;D

VRrrrr!!!!!!  hug:(   :bravo::( :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ja sam rano danas poceo da cugam od 3h popodne! :)  Dosao kuci malo da se baci nesto u mesinu!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

p.s. veceras SREMSKA RAKIJA OD VALJDA SLJIVA!  ludzatobom:((

vip-jahorina

e da hocu i ja probati te tvoje rakije  ::)

cos

Quote from: vip-jahorina on 23 November, 2010, 18:17:46
e da hocu i ja probati te tvoje rakije  ::)
e onda cu da ti dam svoje skije da malo probas unazad i u stranu (drunk) (drunk) (drunk) (drunk)

Big_DANE

Quote from: cos on 23 November, 2010, 18:25:05
Quote from: vip-jahorina on 23 November, 2010, 18:17:46
e da hocu i ja probati te tvoje rakije  ::)
e onda cu da ti dam svoje skije da malo probas unazad i u stranu (drunk) (drunk) (drunk) (drunk)

Hahahaha....nije to moja rakija...al si svakako pozvan!

Nadam se da cu imat da sakrijem nedje jednu flasu domace hercegovacke loze ako budem dolazio! :)